sadsad x
asdasd

Dexeryl

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
1 ürün

  Dexeryl, Fransa kökenli bir dermokozmetik markasıdır. Cilt üzerinde oluşan kuruluk, pullanma ve nem kaybı gibi problemleri gidermek amacıyla kurulmuştur. Pierre Fabre, 1951 yılında mesleğine eczacı olarak başlamış ve geliştirdiği formüller sayesinde kendi adını taşıyan laboratuvarları kurmuştur. Dexeryl ürünleri, Avene Pierre Fabre laboratuvarlarında dokuz yıldır formüllerini geliştirmektedir. Genç, yaşlı her bireyin ihtiyacı olan cilt bakımı üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Cilt üzerinde gösterdiği nemlendirici ve yumuşatıcı özelliğiyle kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı başarmıştır.

  Kuru ciltlerde meydana gelen kuruluk, egzama, atopik dermatit, iktiyoz gibi semptomların tedavisinde etkili sonuçlar ortaya çıkaran Dexeryl ürünleri, cilt bakımında büyük bir rol oynamaktadır. Nem kaybı yaşayan ciltlerde meydana gelmeye başlayan sorunlar; Kuruluk, çatlak, pullanma, kırışıklık, ince çizgi, matlık, cansızlık ve erken yaşlanma belirtileridir. Dexeryl bakım ürünleri cildin ihtiyaç duyduğu nemi dengelemeye ve problemlerin çözülmesine yardımcı olur. Su kaybı oluşmasına engel olur. Kuruluğun önüne geçer. Gliserin içeren formülüyle ihtiyaç duyulan bakımı kısa sürede gerçekleştirir.

  Her cilt yapısına ve tipine uygun ürünlere sahip Dexeryl ürünleri , cildin yumuşak, canlı ve bakımlı durmasına yardım eder. Özellikle hassas ciltlerde etkinliğini daha fazla hissettirir. Cilt bakımını sağlıklı bir şekilde sürdürmek isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Dexeryl Bakım ürünleri cildi yumuşatarak cilt bariyerlerinin güçlenmesine yardımcı olur. Cildin elastikliğini artırır. Kuruluk sonucunda oluşan reaksiyonların yatışmasına ve rahatlamasına yardım eder. Erken yaşlanma belirtilerinin meydana gelmesini geciktirerek daha genç ve alımlı bir görünüm sunar. Vücudun her bölgesinde uygulanabilen formüle sahiptir. Ayak topuğuna kadar her kuruluğa çözüm sunar. Göz çevresinde kullanıma uygun değildir. Göz etrafında tolerans sağlamaz. Tamamen bitkisel içeriklerle zenginleştirilmiştir. Alerjik olmayanlar tarafından kullanımı rahattır.

  Dexeryl Ürünleri

  Dexeryl Krem; içeriğinde bulunan doğal bitki özleri sayesinde kuruluğunu önler. atopik, egzama gibi aşırı kuruluk sonucu oluşan semptom ve belirtilerin hafiflemesine yardımcı olur. Dexeryl, uzmanlar ve dermatologlar tarafından tavsiye edilmektedir. Yapılan araştırmalar sonucunda da kuru bölgeleri yumuşattığı kanıtlanmıştır. Tabaka halinde sorunlu bölgeye uygulanır. Günde bir kez ihtiyaç doğrultusunda altı uygulamayı geçmeyecek şekilde kullanılabilir. Yalnızca haricen kullanılmalıdır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.