sadsad x
asdasd

Nemlendirici

955 ürün

Yüz tipiniz ne olursa olsun hassas, kuru, karma, yağlı olsa bile yüz nemlendirici ürünler kullanılması gerekmektedir.  Cilde temas eden etkenlerden ve deformasyonlara karşı koruma sağlayan ürünleri kullanmak yüz bakımına oldukça faydalıdır. Yüz çevresine etki eden en büyük etken güneşin zararlı ultraviyole ışınlarıdır. Bunların yanında birçok çevresel etken cilt sorunlarına neden olmaktadır. Yüzü dış etkenlerden ve çevresel faktörlerden korumak için günlük olarak bakımı yapılmaktadır.

Yüz Nemlendirici Vücuda Etkisi

Nemlendirici kremlere cilt yüzeyinde su seviyesinin düşmesi ile ihtiyaç duyulmaktadır. Sağlıklı bir cilt için günlük su tüketimin dengeli olması gerekmektedir. Yüz nemlendirici ürünlerin vücuda sağladığı yararlar birden fazladır. Bunlar içerisinde en önemli olanları güneş ışınlarından koruyucu özelliğinin bulunması, makyaj ve kozmetik ürünlerin cilde verdiği tahribatın en aza indirgenmesi, kaybedilen nemin cilde geri kazandırılmasıdır. Yüz nemlendirici ürünleri kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur doğru miktarda kullanılmasıdır. Nemlendirici kremler yararlı olduğu kadar fazla kullanımı zararda verebilmektedir. Yüz koruma için en uygun kullanım zamanı gündüz vakitleridir. Gece sürülen nemlendirici kremlerde bulunmaktadır. bu ürünü kullanırken cildin temiz olması dikkat edilecek bir diğer unsurlardan bir tanesidir. Cilt yüzeyi derinlemesine temizken nem alt katmanlara daha hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Aynı zamanda yüz nemlendirici kremler yüz çevresinde oluşan ince çizgiler, kazayağı, derin kırışıklıkların normal haline dönmesine ve erken yaşlanma belirtilerinin yok olmasına yardımcı olmaktadır.

Yüz Nemlendirici Ürünler

Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi, çok kuru ve kuru ciltler için geliştirilmiş yüz çevresinde atopik ciltlerinde kullanımına uygundur. Burun, kulak, yanak ve dudak çevresinde meydana gelen kabuk bağlayan kızarıkların iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Cilt bakım ürünleri arasında yer alan bu ürün cildin bağışıklığını güçlendirir ve yoğun olarak nem sağlar. Bioder Skincare Atocare ihtiyaç duyulan miktarda sorunlu bölgelere sürülerek görünümü olumlu bir şekilde değişmesine yardımcı olmaktadır. İçeriğinde bulunan doğal bitki özler yardımı ile yüz bakımını mükemmel bir şekilde tamamlamaktadır.

Matlaştırıcı Nemlendirici, gün içerisinde sekiz saate varan etkisi ile cilt yüzeyini nemlendirmeye yardımcı olan bakım kremi aynı zamanda cildin parlamasına engel olarak opak bir görünüm sağlar. Mükemmel nemlendirme hacmine sahiptir. Bioderma Sebium Mat Control cilt katmanlarını arındırır ve gözeneklerin sıkışmasına yardımcı olmaktadır. Güneş gibi dış etmenlerin neden olduğu leke ve leke izlerinin azami düzeyde azalmasını sağlamaktadır. Hem kadın hem de erkeklerin kullanımına uygun kadınlar için harika bir makyaj bazı karma ve yağlı ciltlerin kullanımına uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.