sadsad x
asdasd

Süt Saklama Gereçleri

3 ürün

  Anneler doğum sonrasında ter bezlerinde salgılanan hormonlar aracılığı ile dışarı çıkan sütü bebeklerinin beslenmesinde kullanmaktadır. Anne sütü bebeklerin büyümesinde ve gelişmesinde büyük bir rol oynamaktadır. Anne sütü pompa sayesinde fazla sağılması sonrasında süt saklama poşeti içerisinde konularak saklanmaktadır. Bebeklerin uzun süre anne sütü ile beslenmesini sağlayan saklama poşetleri buzdolabının üst kısmında bekletilmektedir.

  Süt Saklama Poşeti Vücuda Etkisi

  Çalışan annelerin bebeklerin anne sütünden mahrum etmemek adına kullandıkları yöntemlerden biridir. Önceden sağılmış sütü, poşet içerisinde dondurucu bölümüne koyarak uzun süre besin değerini kaybetmeden ve bakteri, mikropların oluşmasını önleyerek koruması amacıyla üretilmiştir. Anne ve bebek açısından birçok yarar sağlayan poşet gün içerisinde yirmi dört saat içerisinde kullanılmayacaksa açılmadan dondurulmalıdır. Hava ve nem geçirmeyen özelliğe sahip poşet klipsi kilitli bir şekilde kapatılmalıdır.  Özel olarak hazırlanmış yapısı ısı ve havadan etkilenmez ve bu nedenle patlama, yırtılma ve kopma meydana gelmez. Süt saklama poşeti direkt olarak göğüs pompası üzerine takılarak pratik bir şekilde süt sağımı gerçekleştirilebilir. Üzerinde bulunan etiket üzerine dolum tarihi atılmalıdır. Kullanılırken sütün tazeliğini kontrol edebilmek adına düşünülerek yapılmıştır. Göğüs pompası kullanan annelerin mutlaka kullanması gereken poşet yeni anne adaylarının ve çalışan annelerin vazgeçilmez ürünleri arasında bulunmaktadır.

  Süt Saklama Poşeti Ürünleri

  Lansinoh Anne Sütü Saklama Poşeti, göğüs pompasına takılabilen veya daha sonra aktarılmak üzere iki farklı şekilde kullanıma uygundur. Çift kilit sistemi ile güvenli bir şekilde saklanmaya uygundur. İstenilen şekilde durabilir. Dikey ve yatay kısımlarında ayakta tutabilmek için tutacakları bulunmaktadır. Temiz bir şekilde aylarca dondurucuda bekletilebilir. Uzun süre sonra ilk gün ki gibi yeniden sağlıklı bir şekilde bebeklere verilebilmektedir. Medikal ürünler içerisinde de yer alan süt saklama poşetleri yirmi adet tek tek paketlenir. Anne ve bebek ilişkisi için önemli olan beslenme bebeğin bütün hayatını etkilemektedir. İlk altı ay anne bebeği sütten kesmesi sakıncalıdır. İki yaşına kadar bebekler anne sütü içmeye devam eder. Bu zaman zarfında tahriş olan ve çeşitli reaksiyonlar gelişen göğüs uçları direkt olarak annelerin emzirmek için tercih ettiği yöntemler arasına girmez. Biberon ile anne sütünü çocuklara içirmek aynı etkiyi gösterir. Lansinoh süt saklama poşeti sağlık bakanlığından onaylı olup yapılan araştırmalar ve testler sonucunda kullanan kadınların ilk altı ay sonrasında rahatlıkla kullandığı ürünler arasında yer almaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.