sadsad x
asdasd

Rocs

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
38 ürün
    1 2

Rocs Ürünleri Dermokozmetika’da!

R.O.C.S ağız ve diş sağlığı ürünlerini sunan yenilikçi markadır. Rocs markası 3 ana özelliği ile ürünler geliştirerek tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Bu özellikler;

  • Doğal olmak
  • Etkili olmak
  • Güvenli olmaktır.

Rocs ürünlerin içeriğindeki etken maddelerini bitki özlerinden ve minerallerden elde etmektedir. Ananas enzimleri, Huş ağacı, Kavak ağacı ekstratı, Sakura ve Papatya özleri, deniz yosunları ve mineral tuzlar formüllerimizde yer alan etken maddelerden birkaçıdır. Bu etken maddeler ile Rocs’un çürük ve diş eti sorunlarını önlediği klinik çalışmalar ile gösterilmiştir.

Diş macunlarından olmayan bu etken maddeleri Cold-Boil (Soğuk Kaynatma) adı verilen üretim teknolojisi ile hazırlamaktadır. Bitkisel etken maddeler yüksek sıcaklıkta kaynatıldığında etkisini kaybeder. Bu sebeple Cold-Boil teknolojisi ile 4 kat daha uzun süren basınçlı kazanlarda diş macunu geliştirmektedir.

Kadın veya erkek farketmeksizin herkes bembeyaz sağlıklı dişlere sahip olmak ister. Sağlıklı dişlerde kişinin kendine olan özgüveninin artmasını sağlamaktadır. Bu sebeple düzenli olarak dişleri fırçalamak gerekir. Gün içerisinde çay, kahve ve yemek gibi gıdalar dişlerin renginin sararmasına neden olur. Bu durumun önüne geçmek için ağız bakımının en önemli adımı sabah ve akşam uyumadan önce dişleri fırçalamaktır.

Rocs Diş Macunu

Ağız bakımının en önemli adımının dişleri fırçalamak olduğundan bahsetmiştik. Diş fırçalamada ise temel malzeme diş macunudur. Diş macunu diş üzerindeki plakları, bakterilerini temizler. Özel bitkisel içeriklerle hazırlanan Rocs diş macunu dişleri beyazlatmaya da yardımcı olur. Genel olarak özelliklerine bakacak olursak;

  • Dişlerinizdeki tartar ve plakları temizler.
  • Gün boyu ferah bir nefese sahip olmanızı sağlar.
  • Dişlerinizi doğal bir şekilde beyazlatmaya yardımcı olur.
  • Diş yüzeyindeki lekelerin giderilmesini sağlar.
  • Dişlerin hassasiyetini korur.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.