Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Güzelliğiniz ve sağlınız için ihtiyacınız olan en iyi Dermokozmetik Ürünleri hızlı ve güvenli olarak Dermokozmetika.com.tr'den online satın alabilirsiniz!

Pişik, kızarık yumuşak görünümlü bir cilt rahatsızlığıdır. Sıklıkla bebeklerde ve çocuklarda azınlıkta olsa yetişkinlerde de görülebilir. Özellikle yaz aylarında bebeklerin bez bölgelerinde, cildin katlanma bölgeleri olan; boyun, koltuk altı ve eklem kısımlarında meydana gelir. 
04.09.2023
Bioderma Sensibio serisi, hassasiyet ve tahriş oluşumlarına karşı koruma gerçekleştirir. Cilt yüzeyini korumaya yardım eder. Dış etkenlerin neden olabileceği her türlü olumsuzluk durumun yaşanmasına engel olur. Hassas ve..
07.07.2023
Atopik dermatit, çeşitli sebeplerden doğan deride kızarıklık, şişme, kaşıntı gibi belirtileri olan en yaygın cilt problemlerinden biridir. Genellikle kuru, çok kuru ve hassas ciltlerde gözlemlenmektedir. 
07.07.2023
Temizlik: Yüz ve vücudumuza, kurumaya engel olmak amacıyla kremli veya yağlı sabun ve jeller kullanılmalıdır. Nemlendirme: Yüz ve vücut deri tipine uygun nemlendiriciler...
31.07.2023
Yaz Aylarında Sağlıklı Cilt, Sağlıklı Bakım

Bakım

Yaz Aylarında Sağlıklı Cilt, Sağlıklı Bakım

Yaz mevsimi güneş, tatil ve sosyal aktivitelerin yogun olmasıyla çok sevilen, ancak bir yandan da cildimizin zararlı çevresel etkenlere yogun molarak maruz kaldıgı bir mevsimdir. Yaz aylarının cildimizde olusturabilecegi hasarı önlemek amacıyla dikkat etmemiz gereken bazı unsurlar, almamız gereken bir takım önlemler vardır.

31.07.2023
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.