sadsad x
asdasd

Prezervatif

41 ürün
    1 2

İstenmeyen gebeliklerden ve cinsel ilişki sonucu bulaşan hastalıklar için kullanılan prezervatif sağlık ürünleri kişilerin daha rahat ve aktif olarak işlev görmesine yardımcı olmaktadır. Birçok hastalıktan korumak adına üretilen bu tarz ürünler bilinçli olarak tüketilmelidir. Birden fazla çeşidi ile zevk almayı şekillendirmeyi sağlamaktadır.

Prezervatif Vücuda Etkisi

Cinsel ilişki esnasında kullanılan prezervatif sağlık ürünleri cinsel yolla bulaşan birçok hastalıktan korumaya yönelik üretilmiştir. Genel olarak her ülkede en sık rastlanan hastalık cinsel yolla bulaşabilen cinsten olanlardır. Bu sebepten dolayı rahat bir doyuma ulaşmak amacıyla kişinin kullanırken kendini rahat hissedebileceği çeşitlerde prezervatif sağlık ürünleri bulunmaktadır. Lateks içeren kılıf ince poliüretan ve kauçuktan meydana gelmektedir. Gebeliğin oluşmaması içinde kullanılan bu ürün erkekten gelen sıvının kadının haznesine dökülmesine engel olur. Son derece etkili sonuçlar ortaya çıkaran sağlık ürünü doğru kullanım ile istenmeyen gebelik durumunu ortadan kaldırmaktadır. Doğru şekilde kullanılan ürünler sonrasında endişe duymaya gerek kalmaz. Temizlik konusunda da kullananların yardımına yetişen prezervatif sağlık ürünleri test sonucu belli olana kadar bulaşıp bulaşmadığı belli olmayan tehlikeli hastalıklardan koruma sağlamaktadır. Koruma etkinliği oldukça yüksektir. Uzmanlar ve aile planlaması danışmanlarının önerilen bu yöntem hem cinsel sağlık hem de zevk alabilmek adına mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. En bilindik prezervatif sağlık ürünleri markası Durex, Okey, Fe Feel olarak bilinmektedir.

Prezervatif Ürünleri

Durex Uzayan Zevk 12'li, içeriğinde bulunan krem sayesinde kolay bir şekilde takılabilmektedir. Uzmanlar tarafından test edilerek insanlığın hizmetine sunulan bu ürünler dermatolojik testlerden de başarılı bir şekilde geçtiği takdirde üretimi gerçekleşmektedir. Durex ürünlerinde kauçuk lateks kullanılmaktadır. Özel kalıpların içerisinde şeklini alan ürünler sağlamlaştırma işlemi ardından tek tek ambalajlar içerisinde kutulanmaktadır. Geciktirici özelliğe sahiptir. Son kullanma tarihi kutunun üzerinde bulunmaktadır.

Durex Yakın Hisset 12'li, kadın ve erkeğin temasını daha da yakından hissettirmek adına üretilen sağlık ürünü olarak yer almaktadır. Kauçuk yapısı ile tüm aşamalardan kontrol edilerek geçen cinsel sağlık üretimleri dermatolojik araştırmalar ve testler sonucunda olumlu sonuç alındığında paketlenerek insanlığın hizmetine sunulmaktadır. Aksi halde üretim devre dışı bırakılarak üretilen seri iptal edilir. Kişilerin daha kolay kullanması adına kremsi bir yapıya sahiptir. Cinsel yolla bulaşan hastalıklardan oldukça etkili bir şekilde koruma sağlar. İstenmeyen gebelik durumlarında da etkisini kaybetmez. Son kullanım tarihi geçmeden tüketilmesi gerekmektedir.  SSL InternationalPlc'nin tescilli markası olarak piyasada yerini korumaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.