x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Kadın ve erkeklerin düzenli olarak saçlarına özen göstermesine adına yapılan işlemlerin içerisinde saç tarağı ürünleri büyük önem taşımaktadır. Saç bakımı yapıldıktan ıslak veya kuru saç telleri taranarak daha dolgun ve alımlı görünmesi sağlanmaktadır.

Saç Tarağı Vücuda Etkisi

Temiz saç telleri her gün saç tarağı ile taranmalıdır. Bu sayede saç derisinde ölü kıl kökleri temizlenerek sağlıklı saçların çıkmasına yardımcı olmak istenilen görünümün ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Düzenli olarak saç tarağı ürünleri ile saça şekil vermek kolaydır. Erkek saçlarına her gün bakım yapmasalar bile düzenli olarak saçlarını taramayı ihmal etmezler. Sağlıklı saç diplerine kavuşmak adına yapılan bu işlemler saçın uzamasına da yardım eder. Uzun saçlara sahip olmayan normal ölçülere sahip kişiler ince ve normal büyüklükte bir saç tarağı ürünleri fayda sağlamaktadır. Saç tarağı ürünleri uzun yıllardan beri süslenme eşyası olarak bilinmektedir. Bu nedenle her sabah günlük temizlik ve bakım yaparken saç taramak rutin işlerden biri haline gelmektedir. Saç tarakları en bilindik kemik, tik ağacı ve fildişinden üretilmektedir. Fabrikalarda yapılan taraklardan daha sağlam bir yapıya sahip olan bu taraklar daha dayanıklı ve daha güçlü şekilde saç taramayı kolaylaştırmaktadır. Gün içerisinde en sık kullanılan saç tarakları karışık saçları açmak ve düzlemesini sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Süs tarakları ise özel taşlar ile süslenerek kadınların saçının kenarına taktığı taraklar ister süs olarak kullanılır ister baş kısmını taramak için kullanılır. Hamamlarda kepeklerin dökülmesi için kullanılan taraklara da hamam tarakları adı verilmektedir.

Saç Tarağı Ürünleri

Hydra Carbon Tarak Hd-2121, saç bakımında kullanılan ince uçlu taraklar saçın şekillenmesinde ve açılmasında büyük bir yarar sağlamaktadır. Kadınların özellikle dolgun ve gür saçlarını açmak için kullanılan bu ürün daha hızlı bir şekilde saçın taranmasını sağlar. Erkeklerinde saç bakımında kullanabileceği bu ürün pratik bir yapıya sahiptir. Saç derisini ölmüş kıl köklerinden arındırmaya yardımcı olur. Saç aksesuar ürünleri içerisinde düz ve karışık saçlara sahip kişilerin kullanması için üretilmiştir.

Hydra Carbon Tarak Hd-2122, ince yapısı ve uzun çubuğu ile saç diplerini ayırmak için kullanılan eşsiz bir üründür. Saç şekillendirici olarak büyük kolaylık sağlayan bu ürünler saç uçlarını tararken aynı zamanda demir ucu ile saç diplerine istenilen özeni göstermede katkı sağlar. Kadınların en sık kullandıkları saç aksesuarları içerisinde insanlığın hizmetine sunulmaktadır. Güzellik salonlarında da görülmektedir.

Saç Tarağı

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.