sadsad x
asdasd

Oyuncak

102 ürün

Bebeğiniz ve çocuğunuzun kişisel gelişimine katkı sağlayacak ve keyifli vakit geçirmesini destekleyecek oyuncak çeşitlerini kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Eskilerde oyuncak, bebekleri oyalamak ve daha keyifli vakit geçirmelerini sağlamak için tercih edilirken, günümüzün bilinçli ebevynleri tarafından motor ve kişisel gelişimlerine daha fazla katkı sağlamak için oyuncak ürünleri tercih edilmektedir. Yapılan araştırmalara göre Pedagoglar, oyun yoluyla öğrenmenin çocuk gelişimine oldukça fayda sağladığını söylemektedir. Bu noktada yaş guruba göre oyuncak seçimi yapılmalıdır.

Yaş Grubuna Göre Oyuncak Seçimi

0-1 yaş arası bebekler genellikle keşfetme döneminde olurlar. Bu yaş gurupları için;

  • Çıngıraklı oyuncak,
  • Peluş oyuncak,
  • Aktivite oyuncak,

Gibi renkli ve sesli oyuncak çeşitleri tercih edilebilir. Renkli ve sesli oyuncak bebeklerin hem görsel hem de işitsel duyularına hitap etmektedir.

Çıngıraklı Çorap ve Bileklik Oyuncak

Bilekliklerin içerisinde bebeğinizin dikkatini çekecek çıngırak bulunmaktadır. Bebeğinizin duyduğu ses ve gördüğü parlak renkleri ile el-ayak koordinasyonunu ve mekanik tepki mekanizmasının gelişmesinde etkilidir.                                   

Bileklik ve çoraplardaki kulaklara dokunulduğunda çıkardığı hışırtı sesi, bebeklerde ekstra bir ilgi uyandırmaktadır.  %100 pamuktan üretilen bu oyuncak 0-1 yaş bebekler için oldukça idealdir.

Eğitici Oyuncaklar

Bebeklerin doğumdan itibaren başlayan öğrenme sürecini renkli, uyarıcı ve öğretici etkileriyle hızlandırmaya yardımcı olan oyuncak çeşitlerine eğitici oyuncak denir. Her yaş grubu için özel olarak geliştirilen oyun

Sizde bebeğinizin gelişimi ve daha keyifli vakit geçirmesi için tüm oyuncak çeşitlerini Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.