sadsad x
asdasd

Erkek Tüy Dökücü

4 ürün

  İstenmeyen kıllar sadece kadınları kurtulmak istediği kıl telleri değildir. Erkeklerde vücutlarında istemedikleri bölgelerde oluşan tüylerin yok olması için erkek tüy dökücü ürünler kullanmaktadır. Erkek tüy dökücü kremler içerisinde bulunan maddeler sayesinde kılın doğal bir şekilde incelmesine ve bir daha çıkmamasına yardımcı olmaktadır.

  Erkek Tüy Dökücü Vücuda Etkisi

  Erkeklerin vücut bakımı yaparken rahatsızlık duyduğu kıllardan kurtulmasının en etkili yolu tüy dökücü kremler kullanmaktır. Bazı kremler ve serumlar içerisinde kimyasal bulunsa da bazı ürünlerin içerisinde bitki özleri toparlanarak doğal yoldan bu sorunun kökünden hallolması sağlanır. Erkek tüy dökücü günümüzde birçok erkeğin kullandığı yöntemler içerisindedir. Tıraş bıçağı, ustura gibi kıl köklerini besleyerek temizleyen ürünler kullanmak ilerleyen zamanlarda daha fazla kıl sayısına sahip olmaya neden olmaktadır. Bu nedenle içeriği belli olan doğal dermokozmetik markaların güvenilir ürünlerini kullanmak bu açıdan büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Her cilt tipine uygunluk gösteren ürünlerin bazı bölgelerde kullanılması sakıncalı görülmektedir. Erkeklerde kasık bölgesinde ve yüz çevresinde kullanılması tavsiye edilmemektedir. Onun haricinde el üstü, kol, bacak, bel ve diğer kalan bölgelerde kullanılmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Dermokozmetik markalara ait tüy dökücüler ciltte alerjik reaksiyonların oluşmasına neden olmaz. Bu sayede daha pürüzsüz ve kusursuz bir görünüme sahip olmak daha keyifli bir hale gelir. Dermatolojik araştırmalar ve denemelerden geçen erkek tüy dökücü ürünler kullananlar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir.

  Erkek Tüy Dökücü Ürünleri

  Bioder Tüy Dökücü Krem, saç dökülmesi, sakal dökülmesi gibi büyük bir sıkıntı olmayan bu durum kişinin kendi isteğine göre yapılmaktadır. Görüntüsünden memnun kalmayan kişiler doğal yoldan kıl köklerinden kurtulmak adına bu yola başvurmaktadır. Dermokozmetik ürünler arasında yer alan Bioder krem etkili formülü sayesinde erkeklerin dertlerine derman olmaktadır. Kol, bacak, gövde ve diğer kullanıma uygun olan bölgelerde kullanıma uygun olan bu krem kişilerin kendini temiz ve bakımlı görmesine yardımcı olmaktadır. Kadınların kullandıkları dökücü kremlerden farkı bulunmamaktadır. Kadınlar daha sık bir şekilde kullandıkları bu ürün türevlerini erkekler daha geniş aralıklar içerisinde kullanmasında herhangi bir sorun yoktur. Cilt yüzeyinde uygulanan bu ürün ilk olarak uygulanacak bölgenin temizlenmesi ile başlar. Temizlenen bölge özenle kurutularak nemli veya ıslak kalmamasına dikkat edilmelidir. Formülünde bulunan bitki özleri sayesinde düzenli kullanımla tek bir kıl tanesi bırakmayan Bioder ürünü istenilen bölgeye spatula yardımı ile sıvanır. Daha sonra biraz bekledikten sonra aynı şekilde spatula ile üzerinden alınır. Tüm işlemler sonunda ılık suyla yıkanan ciltte tek tüy tanesi kalmaz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.