sadsad x
asdasd

Sabunlar

173 ürün

El, yüz ve vücudu, yağ, kir ve bakterilerden arındıran kalıp temizleyiciye sabun denir. Sabun kullanım alanları ve etkileri olarak kendi arasında çeşitliliğe ayrılır. O halde çeşitlerinin başlıcalarını birlikte inceleyelim.

Doğal Sabun

İsminden de anlaşıldığı gibi doğal malzemelerden elde edilen kalıp temizleyiciye doğal sabun nedir. Formülünde paraben, alkol, sls gibi zararlı kimyasallar bulundurmayan özelliği ile en hassas ciltlerin dahi kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Genelde sabunlar hem yüz hem de vücut için kullanılsa da cilt problemine ve kullanım alanına göre yüz ve vücut olarak ayrılmaktadır. Sizde cildiniz için doğal bir sabun arayaşındaysanız Bade Natural sabun çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Sıvı Sabun

Temizleyici ekten maddelerin ve köpürtücü ürünlerin sıvı hale getirilmesine sıvı sabun denir. Bu sabun çeşidi genelde el temizliği için tercih edilmektedir. Hijyenik ve pratik uygulama sağlar. Özellikle hassas ve alerjik ciltlerin doğal sıvı sabun kullanılması tavsiye edilmektedir.

Zeytinyağlı Sabun

Kuru ciltler için kullanıma uygun olan zeytinyağlı sabun, yoğun nemlendirme özelliği sayesinde cildi temizlerken nem seviyesini dengeler. Geliştirilmiş içeriği sayesinde cilde canlılık kazandırır. Yüz, vücut ve saç için kullanıma uygundur.

Kükürtlü Sabun

Yağlı ve akneli ciltlerin kullanıma uygun olan kükürtlü sabun antiseptik ve antibakteriyel özelliği sayesinde cildi derinlemesine temizler. Cildin sebum (yağ) seviyesini dengeler.

Sizde, Semaed, Moos, Incia gibi dünyaca ünlü markaların ısırgan otlu, papatyalı, yosun özlü ve daha fazla sabun çeşitlerini Dermokozmetika’da bulabilir, uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen

sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.