Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Sabunlar

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
319,90 TL
175,94 TL
267,90 TL
174,13 TL

 (1)

267,90 TL
174,13 TL
159,90 TL
103,93 TL
Toplam 61 ürün bulunmaktadır.

Sabun, vücut ve cilt bakımında yaygın olarak kullanılan temizlik ürünlerinden biridir. Temel olarak yağ ve alkali (genellikle sodyum hidroksit veya potasyum hidroksit) gibi malzemelerin birleşimiyle üretilir. Sabun, suyla birleştiğinde köpürür ve yağlı kirleri çözerek cildi temizler. Aynı zamanda mikroorganizmaların temizlenmesine yardımcı olabilir. Sabunun temel işlevi, cildi ve vücudu kir ve bakterilerden arındırmak, yağları çözmek ve temiz bir his bırakmaktır.

Sabunun içeriğindeki yağlar ve diğer eklenen bileşenler, cildin doğal nem dengesini korumak amacıyla formüle edilebilir. Ancak, bazı sabunlar, cildi kurutabilen veya tahriş edebilen kimyasal maddeler içerebilir. Bu nedenle, özellikle hassas cilde sahip bireyler, parfüm içermeyen veya özel olarak formüle edilmiş sabunları tercih edebilir. Ayrıca, sabunlar genellikle farklı cilt tiplerine uygun olarak üretilir; örneğin, kuru cilt için nemlendirici özelliklere sahip sabunlar veya yağlı cilt için dengeleyici özelliklere sahip sabunlar bulunabilir.

Sabun kullanımı, günlük kişisel hijyenin bir parçası olarak geniş bir yelpazede ürün ve marka seçenekleri sunar. Sabunlar genellikle sıvı, katı, köpük veya jöle formunda bulunabilir ve vücut temizliğinin yanı sıra yüz yıkama, saç yıkama ve diğer temizlik amaçları için de kullanılabilir. Ancak, cilt tipinize uygun sabun seçimi, düzenli kullanımı ve cildinizi aşırı kurutmamak için uygun nemlendirme uygulamaları önemlidir.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.