sadsad x
asdasd

Termal Su

15 ürün

  Günümüzde birçok yerde bulunan kaplıca suları yerine geçen sular şifa veren bir özelliğe sahiptir. Yerin altıda bulunan bu şifalı sular bünyesinde çeşitli mineral ve radyoaktif madde içermektedir. Banyo ve diğer tüm işlemlerde kullanılması uygundur. Kaynak su özünde birçok hastalığa çare olmaktadır. Özellikle cilt hastalıkları için mükemmel bir çözüm kaynağıdır.

  Termal Su Vücuda Etkisi

  İçeriği araştırılan ve incelenen termal sular birçok hastalığa şifa bulmaktadır. Eski zamanlardan bu yana dile gelen faydaları içeriğinde bulunan mineraller sayesinde vücuda etki etmektedir. Normalden farklı olarak değişkenlik gösteren kaynak sular kükürt kokar ve acımtırak bir tada sahiptir. Termal suların etkileri cilt yüzeyinde gözle görülür bir şekilde işlev sağlamaktadır. Erken yaşlanmayı önleyen bu ürün aynı zamanda cildin rahatlamasına ve yatışmasına yardımcı olmaktadır. Cilt sorunlarını derinlemesine halletmeye yarayan kaynak sular kadınların güzellik kavramı için kullandığı ilk ürünlerdendir. Mucizevi su zamanla kullanımı sıklaşmıştır. İçeriğinde bulunan diğer bir element olan selenyum ile HIV den koruduğu ortaya çıkmıştır. Termal su, sprey formunda üretilmektedir. Kullanımı kolay ve pratik olan termal su sprey, dermokozmetik markalar arasında La Roche Posay, Avene ve Vichy gibi markaların formüllerinde kullandığı en etkili içerik maddesidir. Tıraş sonrasında, makyaj öncesinde, yara ve sızıntılarda, güneş yanıklarında, epilasyon uygulamalarında, cilt sorunlarında, makyaj sabitleme de ve nemlendirmede aktif olarak kullanılabilen çok fonksiyonlu harikalar yaratan bir üründür.

  Termal Su Ürünleri

  Yatıştırıcı, Koruyucu Ve Güçlendirici Vichy Termal Kaynak Suyu, günlük olarak kullanıma uygun olan Vichy termal su içeriğinde bulunan etken maddeler sayesinde kusursuz bir bakım sağlamaktadır. cilt yüzeyinde meydana gelen kızarıklık, akne ve diğer sorunların giderilmesinde mükemmel bir sonuç çıkartmaktadır. Hassas ciltler için özel olarak hazırlanan Vichy termal ürünleri yaz aylarında yüz bakımında pürüzsüz bir görünüm sağlamaktadır. Güneş yanıkları ve lekelerin oluşmasını önlemeye de yardımcı olmaktadır. Pürüzsüz bir görünüm sağlar, serinlik ve ferahlık yaratır. Her alanda kullanımı kolay ve pratik olan termal su ürünleri kaynağından el değmeden ambalajlanır ve insanlığın hizmetine sunulur.

  Avene Termal Su Ürünleri, diğer suların aksine cerrahi işlemlerin ardından, yüz bakımında, alerjik ve tahriş durumlarında, güneş çarpmalarında, spor aktiviteleri sırasında ve bebeklerin cilt sorunlarında kullanımı sağlanmaktadır. Fransa’da bulunan kaynağından el değmeden getirilen Avene su uzun süreli bir bakım ve koruma sağlar. Hassas, düşük toleranslı ciltlerin toleransını eşitlemeye yardımcı olmaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.