x
Markalar

Nuxe, Paris bilim adamları tarafından dermokozmetik alanda faaliyet yürüten markalar arasında yer almaktadır. Paris’te kurulan marka, 1989 yılında kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Büyük markalar arasında yer alan Nuxe ürünleri, günümüzde pek çok kadın tarafından kullanılmaktadır. Her bireyin cildinde meydana gelen sorunların giderilmesine yardımcı oluyor. Müşteri memnuniyetine özen gösteren marka kurucuları, olumlu görüşleri ön planda tutarak yenilikçi anlayışla benzersiz ürünler geliştirmeye devam etmektedir.

Nuxe Ürünleri Faydaları

Nuxe bakım ürünleri gücünü bitkilerin sağlıklı özlerinden almaktadır. Her soruna doğadan çözüm bularak geliştirilen formüller cilt sağlığından vücut bakımına kadar birden çok alanda istenilen etkiyi gösterir. Ürünlerin içeriğinde bulunan özler cildin beslenmesine, onarılmasına ve daha fazla koruma sağlamasına destek olmaktadır. Alkol, sigara, hormonsal düzensizlikler bağlı olarak oluşan cilt yaşlanmasına, uykusuzluk, kırışıklık, ince çizgi gibi problemlerin giderilmesine yardımcı olur. Kozmetik ürünlerin verdiği hasarları toparlamada Nuxe nemlendirici ürünleriyle olumlu etkiler yaratmaktadır. Aynı zamanda cildin esnekliğini kazanmasına, ipeksi dokunuşa kavuşmasına vesile olur.

Cilt bakımını eksiksiz ve düzenli olarak yapmak oldukça önemlidir. Güneşin zararlı ışınları yüz bölgesine temas ettiğinde istenmeyen görünüme neden olabilir. Bu nedenle yüz bakımına ayrıyeten özen göstermek gerekebilir. Karma, yağlı gibi cilt tiplerine ayrılan yüz dokusu, tipine uygun bakım ürünleriyle temizlenmeli ve korunmalıdır. Nuxe bakım ürünleri hem vücut hem de cilt ürünleriyle geniş ürün gamına sahiptir. Dermatolojik araştırmalardan geçen ve başarılı sonuçlar alan ürünler kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Nuxe Bakım Ürünleri ve Özellikleri

Nuxe Eau Demaquillante Micellaire aux Petales de Rose: Yüz, dudak ve göz çevresinde rahatlıkla kullanılan yüz temizleme suyu, çiçeksi özler kullanılarak üretilmiştir. Misel solüsyon kıvamında bulunan cilt üzerinde herhangi bir olumsuz etki yaratmadan derinlemesine temizler. Dış etkenlere karşı koruma gerçekleştirir. Cildi kurutmaz ve yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur. Paraben içermeyen özelliği sayesinde gözeneklerin tıkanmasına izin vermez. Kir, yağ ve kozmetik artıklarının giderilmesine destek olur. Kullanımı sonrasında durulama gerektirmez.

Nuxe Teint Eclat Prodigieux : Her cilt tipinin kullanabileceği nemlendirici bakım kremidir. Renkli dokusu sayesinde cildin görünümünü düzenlemeye yardım eder. Normal ve karma ciltler doğrudan uygulayabilir. Kuru ve çok kuru ciltler ise nemlendirme sağlayan diğer ürünlerle beraber kullanılması tavsiye edilir. Cildi nemlendirir, nem ihtiyacının karşılanmasına destek olur. Işıltı ve parlaklık kazandırır.

Nuxe

1 2 3 4
1 2 3 4
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.