sadsad x
asdasd

Kaş Boyası

4 ürün

  Göz çeperlerini ter, sıvı ve diğer dış etmenler korumak adına yüzde çıkan ufak tüylere kaş denilmektedir. Kaş rengi saç rengi ile aynı renk tonuna sahiptir. kaş tüylerinin seyrelmesi ve zamanla dökülmesi ile meydana gelen boşluklar kaş boyası ürünleri ile doldurularak daha gür ve güzel bir görünüşe sahip olmaktadır.

  Kaş Boyası Vücuda Etkisi

  Kaşlar çevresel faktörlere en fazla maruz kalan bölgelerdendir. Kendine has koruma kalkanına sahip ince tüyler zaman içerisinde bu dış etmenlere karşı hassasiyet gösterir ve dökülmeye başlar. Yüzün daha anlamlı görünmesi bu tüyler sayesinde olmaktadır. Kötü bir görüntü oluşan seyrek ve dökülmüş kaşlar kozmetik ürünler ile daha düzgün bir forma kavuşmaktadır. Kaş boyası ürünleri içeriğinde bulunan renk pigmentleri sayesinde kaşın doğal görünümünü bozmadan belirginleştirilmesini sağlamaktadır. doğru bir şekilde vurgulanan kaşlar göz rengi, saç rengi ve kullanılan göz farı ile uyum içerisinde olmaktadır. Kadınlar kaş boyasını daha çok saç rengi ile uyum sağlamak adına kullanır. Sıklıkla değiştiren saç renkleri ile değişen kaş renkleri olumsuz etkiler oluşturmaması adına doğru ürün tercihi yapmak oldukça önemlidir. Bu nedenle dermokozmetik markaların ürünlerini kullanmak gerekmektedir. Doğal içerik formülü ile hazırlanmış kaş renklendirici boyaları kaş kıllarına zarar vermeden işlev sağlamaktadır. Çeşitli renk tonlarına sahip boyalar kullanan kadınlar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Herhangi bir kimyasal madde içermeden yapılan renklendiriciler alerjik reaksiyonların oluşmasına izin vermez.

  Kaş Boyası Ürünleri

  Beauty Lash Kaş ve Kirpikler için Boya Setleri, içeriğinde her hangi bir zararlı madde içermeyen ürünlerdir. Kaş ve kirpik üzerinde kullanılan bu ürün hassas, karma, yağlı ve tüm cilt tipine sahip kişilerin rahatlıkla uygulayabileceği bir yapıya sahiptir. Dermokozmetik ürünler arasında kaş ve kirpik bakımı üzerinde en etkili formüle sahiptir. Kaş boyası ürünleri kıl diplerini besleyerek onarılmasına yardımcı olur. Mavi ve siyah renk tonu ile görünümü olumlu bir şekilde etkilemektedir. Dermatolojik araştırmalardan geçerek kullanan kadınların %85’inde herhangi bir alerjik reaksiyon göstermediği kanıtlanmıştır. Özel formülü ile kullanan kadınların %90’ınında ürünün uzun süre kullanıldığında kaş ve kirpik bakımında etkileyici sonuçlar ortaya çıkardığı gözlenmiştir.

  Ardell - Kaş Şablonları, kaşların yapısını bozmadan daha doğal ve belirgin bir görünüm kazandıran üründür. Kolay ve pratik kullanımı ile kullanan kişilerin kıl köklerini dipten uca besleyerek şekillenmesine yardımcı olmaktadır. Yeni başlayanlar için oldukça kolay bir tasarıma sahip olan şablonlar yanlış ya da hata yapma oranını büyük ölçüde düşürmektedir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.