Yandex Metrica

Vücut Bakımı

Dış görünüş kişilerin büyük bir uğraş göstererek oluşturduğu bakımların sonucunda meydana gelmektedir. Vücut zamanla dış etmenler ve çevresel faktörler sayesinde çökmeye başlar. Bunun için düzenli olarak temizlik ve bakım yapılması gereklidir. Bakım yapmak her kadın ve her kadının kolaylıkla yapacağı çeşitlere sahiptir. Doğal evde yapılan maskeler, dermokozmetik ürünler ve kozmetik ürünler bunlar arasında yer alır. Cilt bakımı ve vücut bakımı günümüzde bir ihtiyaç haline gelmiştir. Kadınlar güzellik merkezlerinde vücut bakımı yaparken erkekler ise bakım merkezlerinde daha genç ve güzel görünmek için haftalık uygulama yapmaktadırlar.

Vücut Bakımı Vücuda Etkisi

Vücut bakımı, temizlik ile başlar. Temiz ve pürüzsüz bir görünüm için çeşitli yöntemler uygulanmaktadır. Saç bakımı, yüz bakımı ile bütünleşen temizlik hücrelerin yenilenmesine, kan dolaşımının hızlanmasına, cilt sorunlarının giderilmesine yardımcı olmaktadır. Gün içerisinde hormonlar aktif olarak çalışır. Gelişim için büyük önem taşıyan ter bezleri kıl gözeneklerinin oluşmasını sağlar. Ter bezleri fazla salgılanması ise vücudun ağır ve kötü kokmasına neden olur. Günlük vücut temizliği böyle durumlarda büyük önem taşımaktadır. Vücut bakımı yaparken dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında cilt tipinin de bilinmesi gerekmektedir. Cilt sorunları ile başa çıkabilmek için doğru ürünleri seçerken cilt tipinin büyük katkısı vardır. Bakımı tam olarak yapılmayan cilt zamanla kendini salmaya başlar ve yaşlanma belirtileri, çevresel faktörlerin temas etmesiyle birlikte tedavisi mümkün olmayan hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Vücut temizliği beş bölgeye uygulanır bunlar; boyun göğüs, eller kollar, gövde, bacaklar ayaklar, diz topuklardır.

Vücut Bakım Ürünleri

Bepanthol onarıcı bakım merhemi, ayaz kış mevsiminde cilt yüzeyinde oluşan kızarıklık, tahriş ve pullanmayı önleyerek cildi yenileyen bakım kremi tüm cildi derinlemesine nemlendirir. Nem oranı yükselen cilt kendini toparlar ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur. Dış etmenlere bağlı olarak oluşan sorunları tedavi etmeye yarayan Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi, vücut bakım ürünleri içeriğinde provitamin B5 ile cildin güçlenmesine ve vücut bakımının tam anlamıyla yapılmasına yardımcı olmaktadır. Bepanthol yüz bakımı içinde kullanıma uygundur. Çok kuru ve tahrişe eğilimli ciltlere fayda sağlar.

La Roche Posay Lipikar Huile Lavante bebek yetişkin ve çocukların cildine uygun yıkama yağıdır. Vücut bakım ürünleri arasında yer alan yağ hassas ve kuru ciltlerin kullanımına uygundur. Tolerans eşiğini dengeler ve sabunsuz formülüyle alkol içermez. Cildi yumuşatan ürün parfümsüz ve parabensizdir. Ter kokularına karşı koruyucu önlem alır. Cildin kuruluğunu gidererek kusursuz bir bakım sağlar.

124 ürün
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.