sadsad x
asdasd

Bade Natural

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
142 ürün

Bade kelimesi tasavvuf edebiyatında aşk anlamına gelmektedir. Bade Natural’de ismini aşktan alan ve ürünleri hayal ederken saf ve temiz aşktan esinlenen bir markadır. Bade Natural tüm ürünlerinde bitkilerden ve çiçeklerden soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen yağları ve özel bitkisel ürünleri kullanır. Doğallığı ürünlerine taşıyan Bade Natural cilt, vücut ve saç bakımınızda kullanabileceğiniz birçok ürünü yelpazesinde bulundurur. Tüm çeşitlere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bade Natural ürünleri soğuk sıkım yöntemi ile üretilmiş olan yağları ve bitkilerdeki yaprak, kabuk, çiçek ve kök gibi kısımlarından elde edilerek oluşturulmuştur. Özellikle cilt ve saç bakımında sıklıkla tercih edilen Bade Natural ürünlerinin özelliklerine genel olarak bakacak olursak;

  • Yüksek kaliteli standartlarında doğal bileşenlerle üretilmiştir.
  • Bitkisel yağlar ve doğal vitaminler içermektedir.
  • Paraben, alkol, sentetik boyalar, zararlı koruyucu maddeler içermez. Cilt dostudur.
  • Tüm ürünler güvenlik, kalite ve raf ömrü açısından test edilerek sunulmaktadır.
  • GMP ( iyi imalat uygulamaları) kurallarına göre üretilmektedir.

Bade Natural tüm ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Paraben, alkol, sülfat gibi cilde zarar sağlayacak maddeler içermez ve tamamen cilt sağlığı göz önüne alınarak üretilir. Cilt sorunlarını bilerek çözüm önerilerinde bulunan Bade Natural markası, geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Bade Natural Doğal Yağlar

Herkes sağlıklı ve parlak bir cilde ulaşmak ister. Bu sebeple de çeşitli cilt bakım rutini gerçekleştirir. Cilt bakımında ise kullanılan ürünler cilt tipine göre farklılık göstermektedir. Çünkü cilt tipi kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Çevresel etkenler, genetik faktörler gibi birçok etken cilt problemlerinin oluşmasına neden olur. Bu durumun oluşmaması için düzenli olarak cilt bakımı yapmak gerekir. Cilt bakımında ise Bade Natural doğal yağ çeşitlerinden faydalanarak, cilt bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Genellikle meyve ve bitki özlerinden elde edilen bu yağlar cilde oldukça faydalıdır. Özellikle soğuk sıkım argan yağı, üzüm çekirdeği yağı, çörek otu yağı, badem yağı, aromaterapi masaj yağı gibi seçebileceğiniz çeşitleri mevcuttur.

 Bade Natural Doğal Sabunlar

Cilt bakımın en önemli adımlarından biri cilt temizliğidir. Cildinizi gün içerisinde maruz kalınan etkenlerden arındırmak için derinlemesine temizlemek ve arındırmak gerekir. Böylece canlı, parlak ve sağlıklı bir cilde ulaşmış olursunuz. Bu noktada Bade Natural bitki özlerinden harmanlanmış olan doğal sabunlardan faydalanabilirsiniz. Bade Natural doğal sabunlar cildinizi nemlendirir, yatıştırır ve nemlendirir.

Sizde cilt bakımınızı Bade Natural ürünleri ile tamamlamak istiyorsanız tüm çeşitleri sitemiz üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat ve kapıda ödeme imkanı ile sahip olabilirsiniz.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.