sadsad x
asdasd

Bebek Saç ve Vücut Şampuanları

102 ürün

Bebeklerin narin cildini temizlemeye yardım eden bebek şampuanları son zamanlarda oldukça sık kullanılmaktadır. Bebeklerin cildine en iyi şekilde özen gösteren şampuanlar saç derisini tahriş etmeden ve kurutmadan derinlemesine temizlik sağlar. Cilt tipi ne olursa olsun hassas olan deri kolay yıpranır. Bu nedenle bebek şampuanı seçerken dikkatli olmak gerekmektedir. Saç bakımı için kullanılan bebek şampuanları özel formülleri sayesinde vücut bakımında da etkili olmaktadır.

Bebek Şampuanı Vücuda Etkisi

Bebeklerin temizliği annelerin en çok önem verdiği konular arasında en başta yer almaktadır. Bebeklerin cildinin hassaslığı annelerin daha temkinli yaklaşmasına neden olmaktadır. Bunun için bebeklerin cildine uygun doğru markaların doğru ürünleri kullanmanın daha faydalı olduğunun farkındadırlar. Bebeklerin saç derisi ve cilt yapısı için bebeklere özel bebek şampuanı kullanılmalıdır. Ciltlerine hasar vermeden ve alerjik reaksiyonlar oluşmadan uygulanması gereken bu işlem anne ve bebek sağlığı içinde büyük önem taşımaktadır. Dermokozmetik markaların doğal bitki özleri ile formülize edilmiş ürünler kullanmak hem uzman hem de dermatolojik konusunda yetkin kişilerin tavsiyesidir. Bebek şampuanları aynı zamanda cildi nemlendirmesi ve beslemesi bakımından cilt sorunlarının önlenmesi bakımından yardımcı olmaktadır. Sabun içermeyen formülü sayesinde bebek şampuanları diğer şampuanlardan daha farklı içeriklere sahiptir. Göz yakmayan özelliği ile bebeklerin banyodan korkmadan keyifli bir hale sokar. Cilt sağlığı için bebeklerde kullanılması gereken şampuanlar arasında doğal dermokozmetik markalar arasında; Bioderma, Mustela, Sebamed, Johnson Baby, Nivea, Biobaby, Klorane, Burts Bees yer almaktadır.

Bebek Şampuanı Ürünleri

Yenidoğan Şampuanı, sabun içermeyen formülü ile doğumdan hemen sonra kullanılmaya uygun bebek şampuan ürünleri arasında yer alan Mustela Dermo Cleansing bebeğin cilt fonksiyonlarının gelişmesine yardımcı olmaktadır. Banyo temizliğinde kullanılan bu ürün derinlemesine temizlik sağlar. Yumuşak formülü sayesinde göz yakmaz ve cildi kurutmaz. Saçlı derinin kabarmasına ve alerjik reaksiyonlardan etkilenmesini önler. Koruyucu özelliği ile bebeklerin cilt bakımı ve vücut bakımına büyük bir katkı sağlar. Dermatolojik testlerden başarı ile geçen Mustela Dermo Cleansing bebek şampuanı ürünleri kullananlar tarafından en çok beğenilen ürünler arasındadır.

Biobaby Dermatolojik Şampuan, atopiliye eğilimli ciltlerin tedavisinde kullanılan saç bakım şampuanı bebeklerin saçlı derisinde oluşan kabuklanmaları ve pullanmayı gidermeye yardımcı olur. Doğal bir sabun olan Biobaby şampuan zeytinyağı ve tatlı badem ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde bebek şampuanı ürünleri arasında cilt sorunları ile başa çıkmaya yarayan güçlü bir yapıya sahip olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.