sadsad x
asdasd

SVR

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
103 ürün

SVR, 1962 yılında Simone ve Robert Veret tarafından Fransa’da küçük bir aile markası olarak kurulmuştur. Güzel bir cilt için dermokozmetik ürünler geliştiren markanın ünü kısa sürede dünyaya yayılmış ve ürünlerinin etkinlikleri sayesinde kullananlar tarafından oldukça beğeni kazanmıştır. Peki SVR markasının yelpazesinde hangi ürün grupları var? Birlikte inceleyelim.

  • Leke
  • Akne ve Sivilce
  • Hassasiyet
  • Anti Aging
  • Atopik
  • Nemlendirme

Her cildin yapısı birbirinden farklıdır. Bu sebeple yaşadığı problemlerde farklılık gösterir. Bazı ciltler akne ile karşı karşıya gelirken bazı ciltler leke problemi ile savaşmak durumunda kalırlar. Çevresel faktörlerin ve zararlı güneş ışınlarının cilde olumsuz etkilerini de göz önünde bulunduracak olursak cilt her zaman özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlıklı bir şekilde karşılık vermek için en önemli adım cildin iyi tanınmasıdır. Cilt iyi tanınır ve problemler tespit edilirse, doğru ve düzenli kullanım sonunda istenilen etkiye daha hızlı bir şekilde ulaşılır. Cildinizin sağlığı için kimyasal içeren ürünlerden uzak durmanız ve cilt yapınıza göre doğru ürün kullanmanız son derece önem taşır. Dermokozmetik bir marka olan SVR güneş kremi, temizleyici, tonik, nemlendirici, renkli bakım kremi, atopik cilt için krem, makyaj temizleme sütü, serum ve anti aging yaşlanma karşıtı gibi birçok ürün çeşidiyle sevenlerinin ihtiyacını karşılamaktadır.

Sizde tüm ürün çeşitlerini Dermokozmetika’da bulabilir, cildinize en uygun ürü uzman desteği ile seçebilirsiniz. Siparişinizi oluştururken hediyenizi seçmeyi unutmayın!

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.