Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Cruelty-Free Ürünler

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
499,90 TL
324,94 TL

 (5)

Hediye Fırsatı
739,00 TL
480,35 TL

 (2)

Kargo Bedava
3.250,00 TL
2.600,00 TL
Hediye Fırsatı
619,00 TL
495,20 TL
Kargo Bedava
860,00 TL
774,00 TL
Toplam 995 ürün bulunmaktadır.

Cruelty-Free Kozmetik Ne Demek?

Cruelty-Free “hayvanlar üzerinde test yapmayan” markalar anlamına gelmektedir. Ürünlerin üzerinde Cruelty-Free ibaresi bulunan ürünler üretim sürecinin hiçbir aşamasında hayvanlar üzerinde deney yapılmadığını ifade etmektedir. Bu ibare ürünlerin Vegan olduğu anlamına gelmez.  Sadece Cruelty-free logolu ürünler hayvanlar üzerinde deney yapılmadığını belirtmek için kullanılmaktadır. En fazla merak edilen konulardan biri de Vegan kozmetik kelimesinin ne anlama geldiği ve Cruelty-Free ürünlerle arasındaki farkın ne olduğudur. O halde bu konuya da açıklık getirelim!

Vegan Kozmetik Ne Demek?

Vegan kozmetik, hayvansal ya da hayvanlardan dolaylı olarak elde edilen (süt, yumurta, bal gibi) içerikleri formülünde bulundurmayan kozmetik ürünlerini ifade etmektedir. Vegan ürünler, içeriğinde hiçbir hayvansal içerik kullanılmayan ve hayvanlar üzerinde test edilmemiş ürünlerdir.

Vegan ve Cruelty-Free Arasındaki Fark Nedir?

Cruelty-free ve Vegan birbirinden farklıdır. Vegan ürünler, içeriğinde hiçbir hayvansal içerik kullanılmayan ve hayvanlar üzerinde test edilmemiş ürünlere denir. Bir ürünün tam olarak vegan kullanıma uygun olduğunu söyleyebilmek için hayvanlar üzerinde test edilmeme ve hayvansal içerik bulundurmama şartlarının bir arada gerçekleşmesi gerekir. Cruelty-free ise bir ürünün hayvanlar üzerinde test edilmediğini ifade etmektedir. Ancak hayvanlar üzerinde test edilmeyen her ürün vegan değildir.

Sizlerde kategorimiz üzerinden Cruelty-free ürünleri inceleyebilir, dilediğiniz ürüne indirim ve hediye fırsatlarıyla hemen sahip olabilirsiniz.

 ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !

Kategorimiz içinde yer alan Cruelty-Free marka/ürünler firmaların tarafımıza iletmiş olduğu belge/ibare/bildirisi neticesinde hazırlanmıştır. Ürünlerin üretim aşamasında firmamızın bulunmadığını önemle belirtiriz.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.