x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim

Yenidoğan bebekler ilk doğdukları anda itibaren temizliğine özen gösterilmelidir. Hassas ciltlerine uygun bakım ürünleri ile sağlanan temizlik düzenli hale getirilmelidir. Bebek şampuanları yanı sıra bebek sabunları da bebeklerin günlük temizliğinde büyük bir yardım sağlamaktadır. Sağlıklı bir cilt için derinlemesine temizlik gereklidir. Bunun için bebeğin banyosu için oldukça titiz olunmalıdır.  Anne ve bebek arasında güçlenen sevgi ile iletişim bu sayede büyük önem kazanmaktadır.

Bebek Sabunu Vücuda Etkisi

Anneler ilk zamanlarda minik yavrusunu tutmaya bile kıyamaz fakat sağlığı için temizliğini asla ihmal etmez. İlk zamanlarda bebek ıslak mendil ile temizlenen bebekler daha sonra ılık su eşliğinde banyo ile devam eder. Banyo esnasında bebeklerin cilt bariyerleri güçlenir ve daha sağlıklı cilde kavuşur. Düzenli olarak yapılan cilt bakımı bebeğin ilerleyen zamanlarda mümkün oldukça fazla yarar sağlamaktadır. Anne ve bebek ilişkisi için önemli olan bu işleme bebek sabunu kullanarak son verilmelidir. Bebek sabunu cildin alkalisini bozmadan derinlemesine temizlik sağlar.  Bebek şampuanları saç bakımında kullanırken vücut bakımında ise bebek sabunlarını kullanmak cilt sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Sağlık bakanlığından onaylı cilde dost bebek sabunu ürünleri dermatologların tavsiyesi üzerine annelerin bebeklerine uyguladıkları cilt bakımı ürünleri arasında dermokozmetik markaların arasında yer alır. Tamamen doğal bileşenlerle oluşturulmuş bebek sabunları cilde herhangi bir zarar vermez ve cildi kurutmaz. Bebek sabunu kullanan annelerin sıklıkla tercih ettiği ürünlerdendir.

Bebek Sabunu Ürünleri

Sebamed Sabun, cilt hasarlarına neden olmadan derinlemesine temizlik sağlayan sabun cildi nemlendirerek etkileyici bir bakım sağlar. Cildin koruyucu ve asit dengesini düzenleyici formülü sayesinde bebeklerin hassas cildine bakım yapan bebek sabun ürünleri uzun ve düzenli kullanım ile etkisi arttırmaktadır. Vücut bakımında yardımcı olan bu ürün el, yüz ve boyun bölgesinde kullanıma uygundur. Yenidoğan bebeklerin dâhil kullanabileceği bebek sabunu ürünleri arasında yer alan Sebamed Sabun Bebe annelerin sıklıkla tercih ettiği anne ve bebek için oldukça kullanışlı ve pratiktir. Bebeklerin cildini düşünen annelerin tercih ettiği diğer markalar arasında Bioderma, Mustela ve Biobaby gelmektedir.

Göz yakmayan Temizleme Jeli, bebeklerin cildini göz yakmadan temizleyen Bioderma ABCDerm Foaming Cleanser bebek ve çocukların yüz ve vücut bakımında etkili sonuçlar ortaya koymaktadır. Cildi tahriş etmeden temizlik sağlar. Nemlendirme özelliği ile cildin yumuşamasına yardımcı olur. Formülünde parfüm esansı içermektedir. Sabun ve alkol içermez. Köpük şeklinde kullanılan temizleme jeli nemli vücuda uygulanır.

Bebek Sabunu

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.