sadsad x
asdasd

Ev Temizlik Ürünleri

56 ürün
    1 2

Ev temizlik ürünleri Dermokozmetika’da!

Her kadın için evinin temizliği son derece önemlidir. En iyi ve etkili ürünü bulmak için sürekli yeni ürün arayışındadırlar. Sizde evinizin temizliği ve hijyeni için kategorimiz üzerinden tüm temizlik ürünlerini inceleyebilirsiniz.

  • Mutfak Temizliği
  • Banyo Temizliği
  • Yüzey Temizliği

Mutfak Temizliği

Mutfak temizliğinde en çok tercih edilen ürünlerden biri bulaşık süngeridir. Gerek bulaşıkları yıkamak gerekse dolap ve mutfak mermerini temizlemek için ihtiyaç duyulur. Scotch Brite bulaşık süngerleri özel teknolojisi sayesinde tırnakları koruyarak etkili bir temizlik sağlar. Fırın, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi daha birçok eşya temizliğinde ise mutfak bezi tercih edilir. Temizlik yaparken ellerinizin zarar görmemesi için (kuruyup, çatlaması) temizlik eldiveni kullanılmalı ve doğal ev temizlik ürünleri tercih edilmelidir.

Banyo Temizliği

Ev, okul, iş yeri veya toplu yaşam alanlarında banyo/tuvalet hijyeni ve temizliği son derece önem taşımaktadır. Bakterileri gidermek için bu alanlarda antibakteriyel ürünler tercih edilmelidir. Farmazol Hijyenik Likit Dezenfektan ev, okul, iş yeri, fabrika gibi toplu kullanım ve yaşam alanlarında güçlü bir temizleyicidir. Banyo, tuvalet gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Bakteri ve virüsleri öldürmeye yardımcı olarak hoş koku sağlar.

Yüzey Temizliği

Yer yüzeyi temizleme, cam temizleme, ahşap yüzeyi temizleme gibi kendi aralarında çeşitliliklere ayrılmaktadır. Hem ev yüzeyiniz temizlensin hem de mis gibi koksun istiyorsanız Incia doğal yüzey temizleyici tercih edebilirsiniz.  Mermer, fayans, seramik ve ahşap gibi silinebilir tüm yüzeylerde kullanıma uygun olarak geliştirilmiştir. Doğal içeriği sayesinde zarar vermeden doğal ve etkin bir temizlik sağlar.

Temizliğin son adımı olan oda spreyleri evinizin mis gibi kokmasını sağlar. Bunun için harika bir önerimiz var!  Bade Natural Saf Koruma Oda Spreyi, %100 doğal aromaterapik uçucu yağlar ile formüle edilmiştir. Doğal içeriği sayesinde özellikle alerjik, bebekli ve çocuklu evler için oldukça idealdir.

Sizde antibakteriyel ev temizlik ürünleri, organik ev temizlik ürünleri , paspas, yüzey temizleyici gibi daha birçok ürünü kategorimizden inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.