x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim

Yenidoğan bebeklerin dışarı çıkarılması için güneş koruyuculara ihtiyaç duyulmaktadır. Güneş kremleri kozmetik amaçlı ve dermokozmetik amaçlı ayrılmaktadır. Bebeklerin hassas cildini korumak için güneş koruyucu kremler kullanılmalıdır. Bebeğin sağlığını korumak tüm annelerin önem verdiği bir konudur. Bunun için doğru markaların uygun ürünlerini seçmek gerekmektedir. Cilde temas eden dış etmenler arasında yer alan güneşin zararlı ışınları vücuda fazlasıyla zarar vermektedir. Güneş yanıkları cilt yüzeyinde lekelere ve izlere neden olmaktadır. Bebek güneş kremleri bebeklerin cildini yaz aylarında korumaya yardımcı olmaktadır.

Bebek Güneş Kremi Vücuda Etkisi

Yazın bebeğe güneş koruyucu sürmek uzun süre güneşin zararlı etkilerinden korunmaya yardımcı olmaktadır. Bebek güneş kremleri içeriğinde tamamen doğal özlerle formüle edilmiştir. Paraben içermeyen güneş koruyucular bebeklerin cildini mükemmel bir şekilde nemlendirerek vücut bakımı tamamlamaktadır. Bebekleri öğlen saatinde güneşten kaçırmak gerekmektedir. Güneş kremleri ile koruma sağlamak ve giysilerini uygun olarak geçmek güneşten daha iyi korumaya yardımcı olmaktadır. Yetişkinler için kullanılan güneş kremlerinden daha farklı formülle üretilen bebek güneş kremi sadece bebeklerin kullanımına uygundur. D vitamini almadan mahrum etmeyen bebek kremleri gelişim açısından oldukça önemlidir. Doğallığı ve güvenirliği açısından kullananların tercih ettiği markalar arasında Chicco, Sebamed, Derma Sun, Bioderma, La Roche Posay, Mustela yer almaktadır. Anne ve bebek açısından kolay ve pratik bir şekilde bebeğin sağlığını koruyan güneş kremleri dermatologlar tarafından organik olan içerikleri tavsiye etmektedir.

Bebek Güneş Kremi Ürünleri

Mustela Güneş Spreyi bebek cildini korumak üzere geliştirilmiş Mustela ürünleri annelerin bebeklerini seyahate çıkarken rahatlıkla güneşten koruması için üretilmektedir. Koruyucu özelliği yüksek olan Mustela Güneş spreyi hem bebeğin hassas cildini hem de cildinde güneş kaynaklı izlerin çıkmasını engellemeye yardımcı olur. Üç yaşını geçmiş bebeklerin kullanıma uygun olan Mustela Bebe Very High Protection Sun Spray düşük toleranslı hassas, karma, normal, yağlı tüm cilt tiplerinde göre formüle edilmiştir. Vücuda sürüldüğü andan beri etkisini göstermeye başlayan güneş spreyi içeriğinde doğal kökenli bitki özleri içermektedir. Cilt bariyerlerini destekler ve alkol, paraben ve Phenoxyethenol içermez.

Bebek Güneş Losyonu, geliştirilmiş özel formülü ile bebeklerin hassas cildini korumaya yardımcı olan bebek güneş kremi ürünleri arasında yer almaktadır. Ultraviyole ışınlarını filtreleyen özelliği ile hem renk tonunu eşitler hem de cilt bariyerlerinin gelişmesini sağlar. İçeriğinde bulunan E vitamini ve provitamin B5 sayesinde etkin bir koruma sağlar. Yapışkan ve yağlı bir his bırakmaz.

Bebek Güneş Kremi

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.