sadsad x
asdasd

Oje

94 ürün

Tırnak üzerine sürülen renkli boyalar eski zamanlardan beri varlığını sürdürmektedir. Mısır tarihinde bulunan oje toplumsal sınıf farklılığını belli etmek adına kullanılmıştır. Günümüzde güzellik kavramı ile örtüşen bu bakım malzemesi özellikle kadınlar tarafından oldukça sık kullanılmaktadır.

Oje Vücuda Etkisi

Kozmetik ürünleri içerisinde en çok toksini barındıran ojelerdir. İçeriğinde bulanan formaldehit, ftalat maddeleri ojelerin formülünde yer almaktadır. Kadınlar tarafından kullanılan oje kozmetik ürünleri sürüldüğünde tırnağın üst katmanını kaplamaktadır. El ve tırnakların görünümünü güzelleştirmek adına kullanılan bu ürün en sık kullanılan kozmetik ürünler arasında bulunmaktadır. Manikür ve pedikür işlemi ardından kullanılan bu oje kozmetik ürünleri tırnak ve parmakların daha bakımlı ve alımlı görünmesine yardımcı olur. Tırnak bakımı yapıldıktan sonra tek tek sürülen oje kozmetik ürünleri parmağın görünüşünü değiştirmektedir. İstenilen renkte oje sürülmesi sakıncalı değildir. Oje sürmeden önce tırnak üzerine cila sürülmesi ojenin tırnakta daha uzun süre kalmasını sağlamaktadır. Oje kozmetik ürünleri kullanılması oldukça basittir. Parmaklar düz bir şekilde sabit tutulur ve oje fırçası ile tırnakların üzerinden geçilerek işlem tamamlanır. Böylece on adet tırnak sırasıyla boyanma işleminden geçer. Oje kozmetik ürünlerini kullanırken en sık yaşanan sorun ojenin tırnak etlerine değdirilmesidir. Bunu önlemek adına taşan kısımların kulak çubuğu veya pamuğun aseton ile ıslatılarak silinmesi gerekmektedir. Oje denilince akla ilk gelen kozmetik ürün aseton bu işlemin tamamını temizleme konusunda kullanılmaktadır. Tüm tırnak yüzeyini temizlemek adına kullanılan aseton ürünleri derinlemesine temizlik sağlar.

Oje Ürünleri

Essence ojeler tek bir seferde etkili bir şekilde renk veren üstün örtücü özelliğine sahiptir.  Parlak bir görünüm ortaya çıkmasına yardımcı olur. Sürüldüğü andan itibaren hızlı bir şekilde kuruma sağlayarak anında pürüzsüz bir görünüm oluşmasını sağlar. Geniş uzun fırçası tırnak yapısını tek bir seferde kaplayarak bir tek hamlede sürülmesine yardımcı olur. Tırnakların görünümünü değiştirmek için kullanılan oje bakım ürünleri birbirinden farklı olarak birçok renk yelpazesine sahiptir.

Pastel ojelerin geniş bir renk tonu skalası bulunmaktadır. Sağlığa zarar vermeden üretilen oje kozmetik ürünleri kişilerin kolay ve pratik bir şekilde kullanmasına yardımcı olmaktadır. Geniş fırçası ile tırnak plağını tek bir seferde kaplayarak anında renk pigmentlerinin kalıcı ve parlak bir şekilde yayılmasını sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.