Yandex Metrica

Clinique

Her cilt tipine göre veya ihtiyacına göre kalıcı çözümler sunan dermokozmetik marka, geniş ürün gamı ile oldukça geniş kullanıcı kitlesine hizmet sunmaktadır.  Clinique markasına ait marka serileri ve ürünleri yüz bakımından makyaj malzemelerine kadar uzanmaktadır. Çözüm odaklı geliştirilmiş formüle sahip ürünler, kusursuz görünen cilt yüzeyine kavuşturmayı hedeflemektedir. Clinique bakım ürünleri cilt ihtiyaçlarını ve sorunlarını göz önünde bulundurarak gereken etkiyi sağlamaktadır.

Clinique Bakım Ürünleri

Clinique ürünleri, cilt ihtiyaçları ve sorunları düşünülerek geliştirilmiştir. Gözaltlarında oluşan sorunların giderilmesine yardımcı olan ürünler göz çevresinde meydana gelen mor halkaların görünümünü olumlu şekilde etkiler. Her birey göz çevresinin parlak ve ışıl ışıl görünmesini ister. Fakat stres, uykusuzluk, yorgunluk, güneş ışınları gibi olumsuz etkiler buna izin vermez. Göz etrafı hassas bir yapıdadır ve korunmasızdır. Bu nedenden ötürü kullanılacak ürünlerin göz çevresine tolerans göstermesi oldukça önemlidir. Clinique bakım ürünleri güvenle kullanabilir. Ayrıca güneş kremleri ile yaz aylarında teninizi korumaya yardımcı ürünleri de bulunmaktadır.

Clinique Even Better Serisi: Leke ile boğuşan ciltler için geliştirilmiştir. Eşitlenmiş bir renk tonu sağlamaya yardımcı olur. Clinique Even Better Clinical Koyu Leke Serumu, leke sorunu yaşayan tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Boyun bölgesi ve eller için uygulanır. Güneş koruyucu ürünlerle birlikte kullanılması uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Koyu lekelerin görünümünde azama sağlar, Akne izlerinin düzelmesine sağlamaya yardımcı olur. Cildi pürüzleştirir ve kusurlardan arındırır.

Moisture Serge serisi: Cilde nem desteği sunan bakım ürünlerinden oluşmaktadır. Her cildin neme ihtiyacı vardır. Buna yağlı ciltlerde dâhildir. Cilt nemini kaybettiğinde, cansız ve sağlıksız görünüme sebebiyet verir. Nemli ciltler ise sağlıklı ve aydınlık bir görünüme kavuşur.

Clinique Anti-Blemish serisi: Akne ve sivilce karşıtı geniş ürün yelpazesine sahiptir. Akneli ciltlerin bakımı oldukça zordur. Düzenli olarak temizlenmesi ve özen gösterilmesi gerekmektedir. Anti-Blemish Sivilce Karşıtı Arındırıcı Losyon, ciltte meydana gelen hassasiyet sorununu düzeltmeye ve cildi yatıştırarak rahatlatmaya yardım eder. Cildin sebum dengesini kontrol altında tutmaya çalışır. Her gün düzenli olarak, bir parça pamuk yardımıyla cilt bakımını eksiksiz şekilde tamamlayabilirsiniz.

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.