Yandex Metrica

Duş Jeli

Sabun yerine kullanılan sıvı kıvamda temizlik ürünlerine duş jeli adı verilmektedir. Günün yorgunluğunu vücuttan atmak adına yapılan banyo esnasında kullanılan bu ürünler cilt temizliğini derinlemesine gerçekleştirmektedirler. Cilt bakımını eksiksiz tamamlamaya yardımcı olan temizlik ürünleri arasında duş jeli uzun süre ferah ve mis gibi bir koku yaymaktadır.

Duş Jeli Vücuda Etkisi

Güne başlamak veya gün sonunda vücut dış etmenlere maruz kalır. Bu etkenleri vücut üzerindeki etkinliğini azaltmak amacıyla vücut temizliği sağlanmaktadır. Eski zamanlarda kullanılan sabunların yerini alan duş jelleri vücudu kir, toz ve diğer dış etmenlerden arındırmaya yardımcı olmaktadır. Duş jeli ürünleri oldukça fazla içerik ve alternatifi var olan ürünlerdendir. Duş esnasında lif gibi yardımcı bir aparat üzerine veya direk cilt yüzeyine sürülerek köpürülmesi ile temizlik işlemi başlamış olur. Karma, yağlı, kuru, normal tüm ciltlerin rahatlıkla kullanması için oldukça fazla seçenekleri bulunmaktadır. Çilekli, çikolatalı, karamelli kokuları ile gün boyunca mükemmel bir koku etrafa yaymaktadır. Duş jeli ürünleri kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar arasında vücuda yeterli miktarda ürün kullanımı yapılması yer almaktadır. Aksi halde cildin Ph değeri dengesi bozularak istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilir. Güvenilir markaların güvenilir duş jel ürünlerini kullanmak gerekmektedir. Hassas cilde mensup kişiler kokusuz jel kullanmalıdır. Kuru ciltler ise içeriğinde E vitamini barındıran nemlendirici özelliğine sahip ürünler kullanmalıdır. Yağlı ciltler vücudu yağdan arındırmaya yarayan ürün tercihinde bulunmaları gerekmektedir.

Duş Jeli Ürünleri

Bioderma Atoderm Shower Oil Duş Jeli, kuru cilt tiplerine mensup kişiler tarafından kullanıma uygun bir üründür. Gün boyunca etkisini kaybetmeden cildin nemlenmesini sağlamaya yardımcı olur. Cilt yüzeyinde oluşan hassasiyeti anında gidermeye yarayan özelliğe sahiptir. Hassas ciltlerinde rahatlıkla kullanabileceği bir duş jel yağıdır. Cildi yüksek bir derece koruma sağlayarak özel olarak geliştirilmiş patentli bir formüle sahiptir. Yüksek oranda nemlendirme gerçekleştirir. Bozulmuş hücreler arasındaki boşlukları doldurmaya konusunda büyük bir başarı ortaya çıkarmaktadır. Çevresel faktörlere karşı deri Bioderma Atoderm Shower Oil Duş Jel ile maksimum bir koruma gerçekleştirir.

Hammam Arabian Oud Shower Gel, formülünde bulunan argan yağı ile cildi canlandırır ve etkili bir şekilde koruma gerçekleştirir. Cildin kurumasına mani olur. Yumuşak bir dokunuş sağlar. Duş sonrasında temiz cilde uygulanarak etkinlik sağlamaktadır. Aynı zamanda gece yüz çevresine uygulanarak nemlendirici ve canlandırıcı etkisi ile yüz bakımını desteklemeye yardımcı olur.

23 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.