sadsad x
asdasd

Caudalie

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
93 ürün

Doğal içerikli Caudalie ürünlerini Dermokozmetika’da bulabilirsiniz.

Fransa’nın Bordeaux şehrindeki üzüm bağlarından doğan bir dermokozmetik marka olan Caudalie, asma ve üzümlerin içindeki doğal maddeleri cilt bakım ürünlerine kullanarak tamamen doğal ve çevre dostu bir bakım sunuyor.

Asma yaprağından elde edilen Resveratrol içeren kırışıklık ve sıkılaştırıcı etkili anti aging ürünleri ile güzellik dünyasında yeni bir sayfa açan marka, cilt bakımına dair ihtiyaç duyacağınız tüm çeşitlerini ürün yelpazesinde bulunduruyor. Caudalie markası, anti aging yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünleri, temizleyici, tonik, nemlendirici, BB krem, göz çevresi kremi, vücut bakımı, kuru yağ, el ve ayak bakımı gibi birçok ürünü sevenleriyle buluşturuyor. Paraben içermeyen özel formülleri sayesinde en hassas ciltlerin kullanımına dahi kullanıma uygun olan Caudalie ürünlerini güvenle tercih edebilirsiniz.

Her cildin yaşadığı problem kişiden kişiye farklılık gösterir. Bu sebeple her cildin ihtiyaç duyduğu bakım da ayrıdır. Kuru ciltler yoğun nemlendirici, yağlı ciltler matlaştırıcı, gözenek küçültücü bakıma olgun ciltler ise çizgi ve kırışıklık giderici yaşlanma karşıtı bakım ürünlerine ihtiyaç duyar. Caudalie tüm cilt tipi ve problemi için özel seriler geliştirerek cilt sağlığını ve güzelliğini korumayı hedefler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.