sadsad x
asdasd

Tırnak Bakımı

55 ürün
    1 2

Tırnak ve tırnak eti bakımını en iyi şekilde gerçekleştirmek için kullanılan etkili bir bakım üründür. Tırnak bakımını yaparken aynı sırada soyulan ve sararan tırnak eti üzerinde bakım yapmaktadır. Oldukça kullanışlı olan Tırnak Eti Kremi günlük olarak uygulanmaya uygun bir üründür.

Tırnak Eti Kremi Vücuda Etkisi

Tırnak üzerinde ve kenarlarında biriken etlerde meydana gelen hasarların giderilmesine yardımcı olan bakım kremi hem erkekler hem de kadınlar üzerinde olumlu etkiler ortaya çıkarmaktadır. İçeriğinde bulunan doğal bitki özlerinden oluşan bileşenlerin bir araya gelmesi ile meydana gelmiştir. Sosyal ortamlarda dikkatleri üzerine çeken en hareketli organımız olan eller kötü bir görünüme sahip olması genel olarak kötü bir izlenim bırakmaya neden olmaktadır. Bakımsız çabuk kırılan ve soyulan tırnak yapısını iyileştirmek için geliştirilmiş bu Tırnak Eti Kremi ürünleri kişisel bakım yaparken de kullanılması gereken bir özelliğe sahiptir. Tırnak etlerini beslemeye yardımcı olan bu ürünler kısa sürede etkisini göstererek olumlu bir şekilde katkı sağlar. E vitamini ile beslenmiş Tırnak Eti Kremi zenginleştirilmiş bir formüle sahiptir. Tırnaklara yumuşak bir dokunuş sağlayarak en ufak darbelerde kırılmasına veya soyulmasına izin vermez. Ojesiz tırnaklara uygulanan bu ürünler sadece tırnak etleri üzerine de uygulanabilmektedir. Günlük kullanıma olanak sağlayarak düzenli kullanımda mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Tırnak dışında herhangi bir bölgede kullanılması oldukça sakıncalıdır.

Tırnak Eti Kremi Ürünleri

Sally Hansen Instant Cuticle Remover, jel formülü sayesinde tırnak üzerinde ve kenarlarında biriken etlerin iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Manikür sırasında kesilen bu etlerin daha sağlıklı ve tırnak ile birleştirilmesine yardımcı olmaktadır. Kuru ve sert et kıvamına getirmektedir. Uygulandığı andan itibaren etkisini göstermeye başlar. Parmakları kaplayan ölü deriyi yok ederek alımlı ve göz alıcı bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Manikür yaparken yardımcı olan bir üründür. Formülü sayesinde zenginleştirilmiş bileşenlere sahiptir.

Burts Bees Lemon Butter Cuticle Cream / Limon Yağı İçeren Tırnak Eti Bakım Kremi, tırnakların ihtiyacı olan tüm bakımı aynı anda sağlamaya yardımcı olmaktadır. Tırnaklara özenli bir bakım yaparken anında nemlendirmeye başlar. Nemlenen ve yumuşayan etler manikür yaparken oldukça kolay bir şekilde alınarak düzgün bir görünüm oluşmasını sağlar. Tırnak yüzeyinde oluşan sarılaşmayı durdurarak rengini açma konusunda büyük bir fayda göstermektedir. El bakımında oldukça kıymetli bir üründür. Limon özü ile birleştirilmiş formülü aynı zamanda ellerin mis kokmasına yardımcı olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.