sadsad x
asdasd

Ağda - Epilasyon

10 ürün

  Kadınların vücut temizliği için uyguladığı yöntemlerden biri istenmeyen tüylerden kurtulmasıdır. Bunun için ağda ve epilasyon operasyonları oldukça kullanışlı bir yöntemdir. Çam ağacı reçinesinden meydana gelen ağda ve teknolojinin getirdiği epilasyon uygulaması istenmeyen tüylerden kurtulmak adına üretilmiş yöntemler arasındadır.

  Ağda ve Epilasyon Vücuda Etkisi

  Ağda, kadınların bacak, kol, genital bölge ve koltuk altında meydana gelen tüylerin yok edilmesinde kullanılan çam ağacının reçinesinin ısı ile akışkan bir hale getirilmesi sonucu yapışkan doğal bir epilasyon türüdür. Epilasyon uygulamasında uzun süre temizlik elde edilmesini amaçlar. Epilasyon ise ultraviyole ışınları ile kıl köklerine yolladığı ısı sayesinde acısız bir şekilde tüylerin incelmesini ve yok olmasını sağlamaktadır. Ağda ve epilasyon ürünleri cilt sorunlarına yol açmadan uzun vadede kalıcı çözümler sunmaktadır. Bıçaklar ve kremlerin yanı sıra cilt yüzeyinde tahriş ve kaşınma gibi alerjik reaksiyonlara neden olmaz. Ağda ve epilasyon yalnız kadınlar tarafından uygulanan bir yöntem değildir. Erkeklerde sakal temizliğinin ardından ince tüylerini bu ürünler ile temizlemektedir. Özellikle yanak ve sakal bölgesine oldukça sık uygulamaktadırlar. Epilasyon işlemlerinde de sıklıkla kullanılan lazer epilasyondur. Işınların kıl köklerini uyarması sonucunda kısa zamanda kılların tamamen yok olmasını sağlamaktadır. Ağdanın etkisi 4-6 hafta sürerken epilasyon uygulaması 5-6 seansta ömür boyu bir etkinlik sağlamaktadır. Evde rahatlıkla yapılan bu uygulamalar güzellik merkezlerinde kadınların ve erkeklerin sıklıkla uyguladıkları işlemler arasındadır.

  Ağda ve Epilasyon Ürünleri

  Bioder Epiten Bant Ağda Yüz, kadınların istenmeye dudak üstü ve çene altı tüylerini, erkeklerin ise yanak ve tıraş bıçaklarının ulaşamadığı yerlere uyguladığı yöntemlerden biridir. Ufak bantlar şeklinde bulunan ağda bantları tüy azaltıcı etkiye sahiptir. Normal cilt tiplerinin rahatlıkla uygulayabildiği bu ürün kısa sürede kıl köklerinin inceltir, azaltır ve kılların kısa sürede çıkmasına mani olur. Yüz bölgesinde etkinlik sağlayan bu ürün tamamen doğal ağdadan yapılmaktadır. Sürtünme kuvveti ile akışkan bir hale gelir ve istenmeyen tüylerin giderilmesini sağlar. Hassas, kuru ve karma ciltlerin kullanımına uygun değildir. Uygulandığı takdirde alerjik reaksiyonların oluşmasına sebebiyet verebilmektedir.

  Bioder Tüy Azaltıcı Roll On Sir Ağda Azulen, ağda bantlarından daha kullanışlı olan bir epilasyon ürünüdür. Dönebilen başlığı ile istenmeyen tüylerin anında yok olmasına yardımcı olur. Bu ürünü kullanmak için yanında Bioder Epiten Ağda Bezi kullanılması gerekmektedir. sıcak bir ortamda ısıtılan kabı temizlik açısından oldukça yararlıdır. Etrafa ve çevreye bulaştırmadan kolay bir kullanıma sahiptir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.