Yandex Metrica

Göğüs Kremi

Anne ve bebek ilişkisinin başladığı ilk an olan emzirme dönemi bebeğin sağlığı açısından büyük bir önem taşımaktadır. Annelik kutsal bir görev olması nedeniyle bebeklerin üzerine daha çok titrenir. Bebeklerin ihtiyaçları yanında annelerinde ihtiyaçlarını unutmamak gerekir. Özellikle bebeklerin emzirme döneminde göğüs uçları tahriş olur. Bunu engellemek için birçok göğüs kremi kullanılır. Göğüs kremi hem vücudun daha iyi hissetmesine hem de bebeklerin rahatlıkla beslenmesine yardımcı olur. Emzirme döneminde kullanılan göğüs kremi cildin hassasiyetini azaltır. Göğüs uçlarına gereken bakımı yaparak mükemmel sonuçlar ortaya çıkartır.

Göğüs Kremi Vücuda Etkisi

Emziren anneler ilk dönemlerde yaşadıkları sıkıntılardan biri göğüs uçlarının çatlaması ve tahriş olması nedeniyle oluşan acılı ağrılardır. Bu ağrılar annelerin beslemeyi erken sonlandırmasına etki eden en önemli sebepler arasında ilk sıralarda gelmektedir. Yara iyileştirme özelliğine sahip göğüs kremi ürünleri kısa sürede acısız bir şekilde göğüs uçlarını iyileştirmeyi sağlıyor. Bebeklerin daha uzun beslenmesi için ihtiyaç duyulan anne sütünün daha rahat gelmesine yardımcı olur. Göğüs kremleri ürünleri yer alan markalar arasında en sık bilinen Mustela, Lansinoh gelmektedir. Emziren annelerin sıklıkla kullandığı ürünler arasında Mustela Nursing Comfort Balm, Lansinoh HPA Lanolin yer almaktadır. anne ve bebek arasında oluşan derin bağı destekleyen dermokozmetik ürünler sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış özel formülü sayesinde annelerin daha iyi bir dönem geçirmesine yardımcı olmaktadır.

Göğüs Kremi Ürünleri

Göğüs Ucu Kremi, doğum sonrasında emzirme döneminde başlayan tahriş ve derin acılar bebeklerin yeterince emmesine engel olmaktadır. Dayanılmaz ağrılara neden olan yaralar Lansinoh HPA Lanolin ile mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Nemli dokuda oluşan yaraların iyileşmesine yardım eden göğüs kremi doğal bitki özlerinden üretilerek emzirme sırasında silmeye gerek bırakmadan tedavi eder. Etken maddesi Lanolin koyun yününden saflaştırılmış bir maddedir. Su emme özelliği ile yumuşatır, iyileştirir ve acıların dinmesine, yaraların yatışmasına yardımcı olur. Gebelik döneminde göğüs bölgesinde oluşan çatlaklarında belli bir oranda düzenlenmesini sağlar. Vücut bakımına destek olan Göğüs kremi ürünleri içeriğinde bulunan bileşenlere alerjisi olan kişilerin kullanmasını tavsiye etmez. İlacı göz ve ağız çevresine değdirmeyiniz. Tedavi süresince tüy dökücü kremler, alkol, belirsiz saç bakım ürünleri kullanmaktan kaçınılmalıdır.

Emzirme Merhemi, doğumdan önce kullanılmasında sakınca olmayan emzirme merhemi cildi yumuşatır ve daha dayanıklı bir hale gelmektedir. Doğum öncesi ve doğum sonrası göğüs ucu kremler ile desteklenmelidir. Mustela Nursing Comfort Balm içeriğinde avokado özü yanında çeşitli yağ ve vitaminler ile kısa sürede mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır.

3 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.