sadsad x
asdasd

Göğüs Kremi

14 ürün

  Anne ve bebek ilişkisinin başladığı ilk an olan emzirme dönemi bebeğin sağlığı açısından büyük bir önem taşımaktadır. Annelik kutsal bir görev olması nedeniyle bebeklerin üzerine daha çok titrenir. Bebeklerin ihtiyaçları yanında annelerinde ihtiyaçlarını unutmamak gerekir. Özellikle bebeklerini emzirme döneminde annelerin göğüs uçları tahriş olur. Bunu engellemek için birçok göğüs kremi kullanılır. Göğüs kremi hem vücudun daha iyi hissetmesine hem de bebeklerin rahatlıkla beslenmesine yardımcı olur. Emzirme döneminde kullanılan göğüs kremi cildin hassasiyetini azaltır,  gereken bakımı yaparak mükemmel sonuçlar ortaya çıkartır.

  Göğüs Kremi

  Anneliğin en kutsal anlarından olan emzirme, bilinçsiz olarak gerçekleştiğinde memede yaralara yol açabilir. Bu durumda bebeğe ve anneye zarar vermeyecek göğüs kremi çeşitlerinin kullanılması gerekir.

  Göğüsler kadın için cinsel bir anlam taşır. Ancak en önemli anlamı bebeğin beslenmesini sağladığı bir merkez olmasıdır. Göğüs bakımında çoğu zaman herhangi bir krem ya da bakım ürünü kullanılmaz. Ancak hamilelik söz konusu olduğunda hatalı emzirme meme ucu yaralarına neden olabilir.

  Göğüs kremi, hamilelik nedeniyle memenin olgunlaşarak çatlamasını önlemek, emzirme sırasında oluşan çatlakların giderilmesini sağlamak için kullanılır. Cilt bakımında gereken tedbirlerin alınması ve memenin bebeğin emebileceği biçimde verilmesi krem kullanımının etkisini arttıracaktır.

  Memenin kahverengi kısmının tamamını ağzına alması gereken bebek, sadece ucunu aldığında meme ucunda yaralar ve kanamalar meydana gelebilir. Bu durum emzirmeye engel olduğu gibi annenin de canının yanmasına neden olur.

  Meme bakımı için kullanılacak krem ve onarıcı kremlerle bu sıkıntıların giderilmesi mümkün olur ve meme ucundaki yaralar tedavi edilir. Meme ucu bakımı için kullanılan meme bakım kremi ve diğer çeşitlerle bu dönemde doğru ürünleri kullanabilirsiniz.

  Meme Ucu Yaraları Emzirmeye Engel Mi?

  Meme ucundaki çatlak ve yaralar, annenin bebeğini emzirmesini zorlaştırır. Ancak tercih edilen kremler, bebeğe herhangi bir zarar vermez. Krem sürüldükten sonra temizlenerek bebeğin emzirilmesine devam edebilir.

  Hızla meme ucu yaralarını onaran ve bebeğin emzirmeye devam etmesini sağlayan bu ürünler, annenin gebelik dönemindeki bakımıyla da ilgilidir. Bu dönemde doğru bakım yapılmışsa annenin göğsünde çatlakların da olmaması mümkün olabilir. Anne adayları göğüs kremi kullanımına hamilelik döneminde başlayabilir. Ancak meme ucu çatlakları ve meme çatlakları aynı şey değildir. Biri tahriş sebebiyle ortaya çıkmıştır diğeri ise gerilen derinin çatlaması şeklinde ortaya çıkmıştır.

  Cilt bakımı için gereken ürünlerin kullanılması meme ucundaki yaraları önlenmesi açısından son derece önemlidir. Bu ürünlerin içeriği bitkisel olduğu için bebeğe zarar da vermemektedir.

  Göğüs Kremi Ne İçin Kullanılır?

  Göğüs kremi, hamilelik döneminde hormonlar nedeniyle dolgunlaşan memenin büyümesi sırasında çatlamasını önlemektedir. Hamileler ve anneler için özel olarak üretilmiş olan göğüs kremi çeşitleri, ciltteki çatlakların giderilmesini sağlayan özellikleri ve cildin kolay onarılmasını sağlayan etkisiyle çatlak görünümün azalmasını sağlar.

  Vücut için kullanılan birçok bakım ürünüyle birlikte kullanılan göğüs kremi, cildinizin gerilmesi sonucu oluşan çatlakların giderilmesi için kullanılabilir. Göğüs çatlakları için krem kullanan birçok kişi, tedbiri gebeliğin üçüncü ayından itibaren aldığında çatlakların oluşmadan önlenmesi söz konusu olacaktır. Göğüslere silikon protez takıldığında da bu kremlerin kullanılması gerekir. Her gün masaj yapılarak kullanıldığında cilt pürüzsüz haline daha kolay biçimde ulaşabilmektedir.

  Göğüs Kremi Çeşitleri

  Göğüs için kullanılacak kremler, sıkılaştırma, toparlama ve çatlak bakımı sağlama özellikleri ile ihtiyaca uygun olarak seçilmektedir. Kremin kullanılması, temiz cildin üzerine hafif masaj yapılarak gerçekleştirilmektedir.

  Dermokozmetika, göğüs toplarlayıcı krem çeşitleriyle en iyi bakımın sağlanması için birçok alternatif markayı sizlere sunuyor. Göğüslerin toparlanması ya da çatlaklarının giderilmesi için krem ve serum formunda kullanabileceğiniz birçok ürün, cildin eksiksiz bir bakım için ihtiyaç duyduğu tüm bitkisel ürünleri içeriyor.

  Elancyl Serum Fermete Bust

  Elancy serum fermente bust krem ve serum formundaki ürünleriyle emzirme ve hamilelik dönemine özel olarak üretilmiştir. Herhangi bir zararlı içeriği bulunmayan ve sağlıklı olan serum, cilt bakımında tercih edilen Elancyl markasının göğüs ve dekolte bölgesine özel olarak üretilen ürünüdür. Hem serum hem de krem şeklinde kullanılabilir.

  Mustela Bust Ferming Serum

  Mustela Bust ferming serum da anne adaylarının hamilelik döneminden itibaren kullandıkları ürünler arasındadır. Cilt bakımında sorunsuz olarak kullanılan bu ürün, düzenli kullanıldığında göğüslerin toparlanması da yardımcı oluyor.

  Göğüs Kremi Vücuda Etkisi

  Emziren anneler ilk dönemlerde yaşadıkları sıkıntılardan biri göğüs uçlarının çatlaması ve tahriş olması nedeniyle oluşan acılı ağrılardır. Bu ağrılar annelerin beslemeyi erken sonlandırmasına etki eden en önemli sebepler arasında ilk sıralarda gelmektedir. Yara iyileştirme özelliğine sahip göğüs kremi ürünleri kısa sürede acısız bir şekilde göğüs uçlarını iyileştirmeyi sağlıyor. Bebeklerin daha uzun beslenmesi için ihtiyaç duyulan anne sütünün daha rahat gelmesine yardımcı olur. Göğüs kremleri ürünleri yer alan markalar arasında en sık bilinen Mustela, Lansinoh gelmektedir. Emziren annelerin sıklıkla kullandığı ürünler arasında Mustela Nursing Comfort Balm, Lansinoh HPA Lanolin yer almaktadır. anne ve bebek arasında oluşan derin bağı destekleyen dermokozmetik ürünler sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış özel formülü sayesinde annelerin daha iyi bir dönem geçirmesine yardımcı olmaktadır.

  Göğüs Kremi Ürünleri

  Göğüs Ucu Kremi, doğum sonrasında emzirme döneminde başlayan tahriş ve derin acılar bebeklerin yeterince emmesine engel olmaktadır. Dayanılmaz ağrılara neden olan yaralar Lansinoh HPA Lanolin ile mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Nemli dokuda oluşan yaraların iyileşmesine yardım eden göğüs kremi doğal bitki özlerinden üretilerek emzirme sırasında silmeye gerek bırakmadan tedavi eder. Etken maddesi Lanolin koyun yününden saflaştırılmış bir maddedir. Su emme özelliği ile yumuşatır, iyileştirir ve acıların dinmesine, yaraların yatışmasına yardımcı olur. Gebelik döneminde göğüs bölgesinde oluşan çatlaklarında belli bir oranda düzenlenmesini sağlar. Vücut bakımına destek olan Göğüs kremi ürünleri içeriğinde bulunan bileşenlere alerjisi olan kişilerin kullanmasını tavsiye etmez. İlacı göz ve ağız çevresine değdirmeyiniz. Tedavi süresince tüy dökücü kremler, alkol, belirsiz saç bakım ürünleri kullanmaktan kaçınılmalıdır.

  Emzirme Merhemi, doğumdan önce kullanılmasında sakınca olmayan emzirme merhemi cildi yumuşatır ve daha dayanıklı bir hale gelmektedir. Doğum öncesi ve doğum sonrası göğüs ucu kremler ile desteklenmelidir. Mustela Nursing Comfort Balm içeriğinde avokado özü yanında çeşitli yağ ve vitaminler ile kısa sürede mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.