sadsad x
asdasd

Erkek Parfümü

Aramanız için sonuç bulunamadı

Aradığınız ürünü bulamadık

Erkekler bayanlara kıyasla günlük iş hayatında daha yoğun ve tempolu işlerde çalışırlar. Gün içerisinde yoğunluğa ve tempoya bağlı olarak ter bezleri daha çok çalışır. Kapalı ortamlarda kötü kokulara sebep olan ter kokusu hem kişiyi hem de çevredeki kişileri rahatsız eder. Bunu önlemenin en kolay yöntemi sık sık duş almak ve parfüm kullanmaktır. Temiz ve güzel kokmak her erkek için önemlidir.

Erkek parfümleri arasında en sık satılan kadınlar tarafından beğenilen parfümlerdir. Erkekler, parfüm seçerken özellikle orijinal erkek parfümlerini tercih etmektedir.

Orijinal parfümler, ucuz erkek parfümlerinin yanı sıra içeriğinde bulunan bitki özü esansları ve alkolün karışımıyla daha kalıcı ve güzel kokmasını sağlar. Alışveriş yaparken parfümler, kadınların olduğu kadar erkeklerinde özen gösterdiği vazgeçilmez bakım ürünleri arasında bulunmaktadır.

Erkekler parfüm, kalıcılığını sağlamak için vücudun belli bölgelerinde bulunan noktalara uygulamalıdır. El bilekleri, boyun, kulak arkası ve diz araları gibi vücudun nemli ve sıcak yerlerine sıkmak kalıcılığı sağlamak için önemlidir.

Çok eski zaman olmasa da yakın bir tarihe kadar Hacı yağı, Limon kolonyası, tütün kolonyası erkekler tarafından kullanılırdı. Günümüz de halen birçok insan tarafından parfüm olarak kullanılmaya da devam etmektedir.

Erkekler tarafından en sık tercih edilen markalar arasında; Aramis, Boos, Burberry, Bvlgari, Calvin Klein, Carolina Herrera, Davidoff, Giorgio Armani yer almaktadır.

En çok tercih edilen erkek parfümleri arasında Giorgio Armani Code, Givenchy Pi, Dolce Gabbana Pour Homme, Dior Christian Dior Homme  yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.