x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Filtrele

Çevresel faktörlere karşı mutlak bir koruma sağlayan kaş tüyleri, zaman içerisinde yenik düşen ve seyrelen bölgeleri daha belirgin ve doğal durması adına uygulanan kaş farı ürünleri ile kusursuz bir görünüme kavuşur.

Kaş Farı Vücuda Etkisi

Hava kirliliği, toz, ter ve benzeri olumsuz etkilere maruz kalan kaş kılları giderek dökülmeye ve seyrelmeye başlar. Bu durum kişinin canını bir hayli sıkmaya başlar. Cilt bariyerlerinin yeterince güçlenmemesi nedeniyle zayıflayan kıl kökleri kadınların en sık şikayet ettiği konulardan biridir. Kaş boyasına nazaran toz kıvama sahip olan kaş farı kullanımı daha kolay ve pratiktir. Kıl köklerinin yeniden beslenmesine yardımcı olur. Kısa kaş tipine sahip kişilerinde daha dolgun bir görünüm için uyguladıkları yöntemlerden biridir. Kaş kalemleri daha sert bir yapıya sahip olması nedeniyle kıl köklerine zarar verebilmektedir. Kaş farı ise kalemlerin aksine daha yumuşak ve hafif bir yapıda olması ile kaş görünümünü daha iyi bir forma sokmaktadır. Kaş farı ürünleri seçilirken dikkat edilmesi geren en önemli konular kullanılan ürünlerin kaliteli ve kaşın doğal rengine uyumlu olmasıdır. Kaş rengine uyumlu olmayan renk tonları kullanılması kaş şeklinin komik ve yapay durmasına neden olmaktadır. Kaş farı ürünleri uygulamadan önce kaş tarağı ve kaş fırçası ile düzeltilerek şeklin ortaya çıkarılması sağlanmalıdır. Bu sayede daha düzgün ve kusursuz sonuç almak mümkündür.

Kaş Farı Ürünleri

Glo Minerals Globrow Powder Duo, kaş kıllarına doğal ve kusursuz bir görüm kazanmasına yardımcı olmaktadır. İkili renk tonu ile kaşların daha bakımlı ve dolgun durmasını sağlamaktadır. kişilerin sahip olmak istediği renk tonunu kaş rengi ile eşitlemeye yardımcı olmaktadır. Seyrelme ve dökülme yaşayan kaş yapısını mükemmel bir şekilde kapanmasını sağlar. Glo Minerals markasını hazırlamış olduğu bu ürün içeriğinde kullanılan hiçbir bileşenin hücrelere zararı dokunmaz. Özel olarak tasarlanmış siyah kutusu içerisinde iki ayrı bölme ile koyu ve açık tonlar yer almaktadır. Dermatolojik araştırmalardan geçmiş ve yapılan testler sonucunda herhangi bir olumsuz geribildirim alınmamıştır. Glo Minerals Glo brow Powder Duo kullananların memnuniyetini kazanmıştır.

Jane Iredale Azure Triple Eyeshadow, diğer kaş ürünlerine göre daha farklı bir formda üretilen bu ürün ıslak veya kuru olarak aydınlatıcı bir etkiye sahiptir. İçerisinde üç adet renk tonuna sahiptir. Tamamen doğal özler ile hazırlanmış bu ürün hem besleyici hem de zengin renk pigmentleri ile doğal bir görünüm sağlamaktadır.

Kaş Farı

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.