sadsad x
asdasd

Bakım Yağları

136 ürün

Bakım Yağları Dermokozmetika’da!

Herkesin cilt yapısı birbirinden farklıdır. Bazı ciltler kuru, bazı ciltler yağlı bazı ciltler ise hassastır. Dolayısıyla kişinin cilt tipine göre yaşadığı cilt problemleri de farklılık göstermektedir. Cilt problemlerini tetikleyen en önemli faktörlerin başında ise genetik, çevresel ve kimyasal faktörler gelmektedir. Var olan problemlerini gidermek ve yenilerin oluşmasını engellemek için bakım ritüeli son derece önem taşır. Sizde Bade Natural doğal bakım yağları ile cilt bakım rutininizi oluşturabilir, cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı tamamlayabilirsiniz.

Bakım Yağı Nedir?

Bakımın ilk ve en önemli adımı temizliktir. Cildin hijyenini sağlamak ve kullanılan bakım ürünlerinin etkinliğini arttırmak için günlük olarak cildin temizlenmesi son derece önem taşır. Cilt temizlendikten sonra ikinci önemli adım ise kullanılan bakım ürünleridir bu ürünlerin arasında yer alan krem, serum, konstantre gibi birçok seçenek yer almaktadır. Peki son zamanların trendi olan cilt bakım yağı nedir diğer ürünlerden farkı nedir? Gelin birlikte inceleyelim.

Bakım yağları genelde bitki ve meyve özlerinden elde edilen onarıcı etkiye sahip bakım ürünleridir. Konstantre yapısı ve hedef odaklı özelliği sayesinde sayesinde cilde daha hızlı etki eder. Doğal içeriklerden elde edilen Bade Natural her cilt tipi ve problemi için bakım yağları geliştirilmiştir.  O halde birkaç bakım yağına birlikte göz atalım.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.