sadsad x
asdasd

Selülit Bakımı

17 ürün

  Derinin altında biriken yağ tabakasına Selülit denilmektedir. Bu yağ dokusu ve bağ dokusu ters bir şekilde yön almasıyla deri üzerinde portakal kabuğu görünümü oluşmaktadır. Bu görüntünün düzelmesi ve yağ dokusunun doğru şekilde yönelmesini sağlamak adına Selülit Kremi ürünleri kullanılmaktadır.

  Selülit Kremi Vücuda Etkisi 

  Özellikle kadınların cildinde oluşan yağ dokusunun yanlış yönelmesi sonucunda oluşan görüntü insan sağlığı açısından herhangi bir zarar vermemektedir. Kötü görünüm oluşması nedeniyle insanlara can sıkıcı bir problem yaşatmaktadır. Genellikle Selülit, fazla kilo almaya bağlı bir sorun olarak düşünülmektedir. Fakat Selülit oluşumu kilo ile bağlantılı değildir. Özellikle bayanlarda daha sık görülen bu olay erkeklerde nadiren gözlenmektedir. Selülit Kremi ürünleri içeriğinde bulunan maddeler sayesinde cilt katmanlarında altında biriken yağın erittiği ve cildi düzleştirdiği görülmektedir. Selülit Kremi ürünlerinin çoğu solunum yolu hastalıklarından biri olan astım hastalarının reçetelerinde yer alan Aminofil içermektedir.  Her cilt tipi için uygun olan bu Selülit Kremi ürünleri Aminofil içermesi nedeniyle alerjisi olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Ayrıca kan damarlarını daraltması ve cilt deposunda bulunan suyu hareketlendirmesi nedeniyle biriken yağın çözülmesine yardımcı olmaktadır. Bu ürünleri seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlar; bilinen markaların doğru ürünlerini seçmek ve kaliteli ürünler kullanmaktır. Aksi halde içeriğinde ve formülünde ne bulundurduğu belli olmayan ürünler cilt sağlığından da öte insan sağlığını bozmaya sebebiyet vermektedir.

  Selülit Kremi Ürünleri 

  Dr. Murad Firm and Tone Serum - Selülit ve Çatlak Serumu, cilde uzaktan bakıldığında oluşmuş kötü görüntünün giderilmesine yardımcı olmaktadır. Selülit görünümünü yüksek seviyede onarmayı başarmıştır. Aynı zamanda bununla birlikte çatlak oluşumlarını da aynı seviyede etki ederek pürüzsüz bir görünüme kavuşmayı desteklemektedir. Formülünde yer alan liposom kapsülleri ve getirilmiş Lipozom içeren serum aktif bileşen maddelerin cilde hızlıca nüfuz etmesini sağlar. Selülit ve çatlak görünümünü azaltmaya ve giderek yok etmeye odaklıdır. Ciltte meydana gelen kan akışını düzenler. Sıkı ve pürüzsüz görünen bir cilt yüzeyine ulaştırmaya yardımcı olur. Uzun süre etkisini koruyan bu ürün kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

   

  Lierac Body - Slim Cure Minceur Express Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Serum, hızlı kilo alma, düzensiz beslenme, yetersiz su depolama ve metabolizmanın yavaş çalışmasından kaynaklanan cilt sorununu gidermeye çalışmaktadır. Selülit oluşumundan önce kullanılan bu ürün cildin sıkılaşmasına da yardımcı olmaktadır. Serum formunda sıvı kozmetik bir üründür. İçeriğinde bulunan maddeler sayesinde kadınların özellikle, cildinde harikalar yaratmaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.