sadsad x
asdasd

Bebek Losyonu

28 ürün

  Besleyici özelliği bulunan losyonlar bebeklerin hassas cildine gereken bakım yapmak üzere formüle edilmiştir. Cilt bakımını destekleyici bebek losyonu pürüzsüz bir yumuşaklık sağlar. Hassas ciltlere sahip bebekler için hazırlanmış losyonlar tüm bebeklerin cildine göre ayrı ayrı çeşitlere sahiptir. Tamamen doğal içeriklerle hazırlanan ürünler yıpranmış, hasar görmüş ve alerjiye meyilli ciltlerin kullanımına uygundur. Cildi nemlendirmeye yarayan bebek losyonu tüm bebeklerin dostudur.

  Bebek Losyonu Vücuda Etkisi

  Bebeklerin hassas cildine uyumlu olarak tasarlanmış bebek losyonu ürünleri tüm bebeklerin cildini nemlendirmeye cilt bakımına destek olur. Cilt bariyerleri henüz gelişmemiş bebekler dış etkenlere karşı kendini koruyamaz bu neden cildinde hasarlar ve yıpranmalar gerçekleşir. Rahatlatıcı bir etki sunan bu ürünler gerginliği en aza indirger ve giderek zamanla yok olmasını sağlar. bebeklerin cildini ferahlatır. Kuru ciltlere sahip bebeklerin teninin yumuşamasına ve yatışmasına yardımcı olur. Yenidoğan bebeklerde görülen cilt sorunları arasında yer alan pullanma, kaşıntı ve dökülmelerin giderilmesini sağlar. Düzenli olarak kullanıldığında etkili bir vücut bakımı görevi üstlenen bebek losyonu cildin derinlemesine nemlenmesini ve kolaylıkla emilmesini sağlar. Yağsız bir formüle sahip olan bu ürün ciltte yapışkan bir his bırakmaz. 

  Banyo sonrasında veya ihtiyaç doğrultusunda kullanıma uygundur. İçeriğinde doğal bitki özleri ile üretilen bebek losyonu sağlıklı bir görünüm için annelerin en büyük yardımcısıdır. Anne ve bebek için oldukça kolaylık sağlayan bu ürün tüm cilt sorunlarının uzun vadede etkisini kaybetmesinde büyük bir role sahiptir.

  Bebek Losyonu Ürünleri

  Besleyici Bebek Losyonu, hassas bebek ciltlerine göre tasarlanmış cilt bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Uzun süre kullanıldığı takdirde bebeklerin cilt sorunlarını gidermeye yardımcı olur. Yenidoğan ve bebeklerin cildi hassas bir yapıya sahip olması nedeniyle gelişimi tamamlanamayan cilt bariyerlerinin güçlenmesine yardımcı olur. Bebeklerin cildini nemlendirir ve vücut bakımını eksiksiz bir şekilde tamamlar. Nemlendirici özellikli Burts Bees Baby Bee kuruluk sorunu yaşayan bebeklerin ciltlerine de fayda sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan shea yağı, ayçiçeği yağ gibi birçok madde içeren bu ürün gevşetici özelliği ile rahatlık sağlar.

  Mustela Vücut Losyonu anne ve bebek ürünleri arasında hamilelik süresince bakım yapmaya başlar doğum sonrasına dek devam eden bir kullanım sağlar. cildi nemlendirir ve cilt bariyerlerinin güçlenmesine yardımcı olur. Günlük vücut bakımı için uygun olan Mustela Hydra Bebe Body içeriğinde bulunan E ve F vitamini ile derinlemesine nemlendirme sağlar. Hamile bayanların sıklıkla tercih ettiği bebek losyonu ürünleri içerisindedir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.