Avene Güneş Serisi

10 ürün

  Vücuda D vitamini depolamak için güneş ışınlarını almak gerekse de fazla miktarda maruz kalındığında zararlı ışınların cildi yıpratma, erken yaşlandırma ve lekelendirme riski bulunmaktadır. Bu riskleri önlemek ve sağlıklı bir şekilde bronzlaşmak için Avène güneş kremi uzun etkili çözüm sunmaktadır. Özellikle hassas ve düşük toleranslı ciltlerin de rahatlıkla kullandığı Avène güneş kremleri yüksek koruma faktörleri ve doğal mineralli formülüyle cildinizi zararlı UV ışınlarına karşı kapsamlı şekilde koruyacaktır. Krem dışında losyon, yağ ve sprey formlarında güneş bakım ürünleri bulunan markanın çocuklar için de geliştirilmiş ürünleri bulunmaktadır.

  Avene Güneş Kremi

  Hayatın kaynağı güneştir ama her şeyin fazlası da fazladır gerçeğini unutmamak gerekiyor. Altında çok kalındığında güneş ışınları cilde zarar verici hale geliyor. Böylece vücudun ihtiyacı olan D vitamininin sentezlemesinde en büyük kaynak olan güneş ışınları sağlık açısından risk yaratıyor. Koruma sağlayan kaliteli ürünler kullanmadan bu enerji kaynağına çıkmayın. Bu konuda Avene güneş kremi başlıca yardımcınız olacaktır.

  Dört mevsim dikkat edilmesi gereken güneş koruyuculu bakım, cilt sağlığı için oldukça önemlidir. Bu yüzden cilt bakımınızın bebeğinizin hassas cildini korumakla başlayıp, aile büyüklerinizi her mevsim zararlı ışınlardan koruma çerçevesinde her zaman devam etmesi önemlidir.

  yazub kavurucu sıcağında da, kış günlerindeki hoşa giden sıcaklığında da güneş koruyucu kremlerin kullanılması son derece önemlidir. Bu yüzden cilt bakımınızın eksiksiz biçimde gerçekleşmesi için “günlük” olarak  koruyuruc kremlerinin kullanılması gerekir.

  Ciltte kahverengi lekelerin oluşmaması, kırışıkların erken görülmemesi ve cildin zararlı ışınlarına karşı bir kalkanının olması söz konusu olduğunda, Avene anti aging etkili güneş kremleri kullanabilirsiniz.

  Güneş Hayat Verir Ama…

  Yaratılan çevre sorunları yüzünden atmosferimizin koruyucu kısmı olan ozon tabakası delindi. Bu harika filtre artık insanları yeteri kadar koruyamıyor. UVA ve UVB olarak isimlendirilen bu ışınlar cildin yaşlanmasının ve bir adım ötesi cilt kanserlerinin nedenleri arasında sayılmaktadır. Açık renk tenliler bu tehlikelerle çok daha fazla karşılaşıyorlar. Zararlı ışınlara fazla maruz kalmak ciltteki kollajen proteinini azaltır ve cilt güçsüzleşerek kurur, kırışmaya başlar. Aşırı güneşte birkaç dakika bile kalmanın bu etkileri yarattığı bilinmektedir.

  Işınların dünyaya dik gelmeye başladığı yaz mevsimlerinde saat 10:00 ile saat 15:00 arası güneş altında kalmayın. Cildin erken yaşlanmasından başka cilt üzerinde lekelenmeler de yapar. Bu risklere karşı cilt doktorları yüksek korumalı kremler kullanmadan açık havada ışınlara maruz kalacak şekilde dışarı çıkmayın diyorlar. Bu çeşit koruyuculu ürünleri kaliteli ve güvenilir ürünlerden seçerek kendinizin ve ailenizin sağlığını tam anlamıyla güvenceye alın tavsiyesini de biz ekliyoruz. Sonuç dünyaca ünlü bu markanın çok bilinen güneş kremidir.

  Cilt Yaşlanmasına Karşı Güneşten Korunma

  Orta yaşı geçen tüm erkeklerin ve kadınların ortak derdi yüzlerde başlayan çizgilerdir. Bu yüzden cilt bakımı içinde yaşlanma karşı etkili kozmetik ürünlerin kullanımı yaygındır. Cilt korumasında yüksek faktörlü koruyucu kozmetik ürünler kullanmak da anti aging cilt bakımı içinde sayılmaktadır. Markamız size güneş kremleri grubunda yer alan klasik çeşitlerden başka temizleme losyonu hediyeli kremler, bronzlaştırıcı krem, güneş losyonları, koruyucu spreyler, korumalı fondötenler, koruma sütleri, dudak koruyucuları, güneş yağları, bronzlaşma sonrası sonra kullanabileceğiniz losyonlar ve bunların ikili veya üçlü setlerinden oluşan bir ürün gamı hazırlamıştır. Ayrıca çocuklara özel koruyucu kremleri de satışa sunulan çeşitler içindedir. Bütün cilt tipleri bu ürünleri güneşin zararlı etkilerinden korunma amaçlı kullanabilirler.

  Avene Creme Teintee SPF50+ Karma Ciltler için Güneş Kremi

  Ürün gamı içinde yer alan yüksek koruma faktörlü bu kremi klasik bir örnek olarak ele alalım. Güneş yanıklarına karşı, yıllar boyu süren laboratuvar çalışmaları sonucu üretilen, marka güvencesinde satışa sunulan bu kremi karma cilt tipleri rahatlıkla kullanabilirler.

  Karma cilt yüzdeki yağlanma miktarına göre ortalama olan cilt tipidir ve dünyadaki pek çok kişinin cildi böyledir. Size tam günlük bir koruma sağlayacak olan Creme Teintee güneş yanığına eğimli herkes tarafından kullanılabilir. İçeriği markanın kaynağını oluşturan ünlü termal su ile desteklenmiştir ki bu su ciltte oluşan bütün yanıklara karşı tedavi etkisi olan doğal kaynak suyudur.

  Güneş kreminizi Avene Creme Teintee SPF50+ olarak seçtikten sonra göz çevrenize temas ettirmeden bütün yüz ve vücudunuza sürerek kullanabilirsiniz. Pompalı şişe size ayrıca kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Fakat her yüz yıkanmasından ve kurulanmasından sonra lütfen koruyucu kreminizi yenileyiniz.

  Güneş Korumalı Fondötenler

  Güneşlenmek istiyorsanız, bu arada onun zararlı etkilerinden korunmak gerektiğini biliyor ve plajda veya havuz başında özellikle yüzünüze yönelik bir koruyucu arıyorsanız Avene Compact SPF50 Teintee Dore sizin için fondöten formundaki özel güneş koruyucunuz olacaktır.

  Dore veya samur renklerinde iki tonda bulabileceğiniz ürün kullanıcının etkinlik, güvenilirlik ve kalite gibi beklentilerini tümüyle karşılayacak bir içeriktedir. Yüzde yüz mineral filtre koruyuculuğuna sahiptir. Yüzünüzde homojen yani her tarafın eşit derecede koyulaştığı bir cilt rengi yaratacaktır. Yüzün güneşten korunmasında Avene dudaklar için güneş koruyucusu da kullanılabilir. Çubuk formundaki bu ürün çantalarda rahatça taşınabilir ve günün her saati kullanılabilir.

  Ürün seçenekleriniz arasında yer alan Termal su bazlı zararlı ışınlardan korunma setinden ise özellikle bahsetmek isteriz. Thermal Fluide Mineral koruyucu kremi SPF50, yine 50 korumalı güneş spreyi ve 200 miligramlık güneş sonrası koruma spreyi çeşitlerinden oluşan Avene Güneşten Korunma Seti bu yaz siz ve aileniz için enerji kaynağımıza karşı tam koruma yaratacaktır. Set aynı zamanda termal su hediyelidir.

  Çocukları da Güneşten Mutlaka Korumak Gerek

  Yetişkinlerden çok daha hassas bir cilde sahip olan çocukların ise zararlı UVA ve UVB ışınlardan korunmasına çok daha özen gösterilmesi gerekiyor. Avene çocuklar için güneş losyonu ve Avene 50 korumalı güneş kremi bu konuda ebeveynlerin yardımcısı olacaktır. Parfüm içermeyen bu ürünler alerji riski taşımazlar. Cepte bile taşınacak boyda olmaları kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

  Sprey ve krem formundaki Avene ürünleri ile aile boyu cilt bakımı yapabilirsiniz. Kampanyalı kofreler ve uygun fiyata sahip olan güneş koruyucu kremlerle cilt bakımınızda doğru seçimler yapmanız Avene ile mümkün oluyor.

  Bebeklik döneminden itibaren başlayan güneş korumasını yaşlılık dönemine kadar Avene ürünleriyle sürdürebilir, koruyucu bakımınızı dört mevsim gerçekleştirebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.