sadsad x
asdasd

Avene Güneş Serisi

21 ürün

  Güneşin cilde etkileri her gecen gün artmaktadır. Vücuda olan olumlu etkileri kadar olumsuz etkilerinin olduğunu da unutmamak gerekir. Güneş vücuda D vitamini depolar, kemikleri güçlendirir. Fakat kişinin güneşte kalma süresi uzar ise bu olumlu etkiler olumsuz etkilere dönüşebilir. Cilt güneşten korunmaz ise ciltte ton farklılıkları, leke, erken yaşlılık belirtileri ve çeşitli cilt problemleri meydana gelir. Bu sebeple cildi yaz ve kış aylarında güneş kremi ile korumak gerekir. Sizde tüm ailenizi güneşin zararlı etkilerine karşı Avene Güneş Kremi ile koruyabilirsiniz. Avene güneş koruyucu sprey, losyon ve daha fazla ürün seçeneğini kategorimizden hemen inceleyebilirsiniz.

  Avene Güneş Kremi

  Özellikle hassas ve düşük toleranslı ciltlerin rahatlıkla kullandığı Avene Güneş Kremi yüksek koruma faktörleri ve doğal mineralli formülüyle cildi zararlı UV ışınlarına karşı korur. Avene her cilt tipi için özel güneş koruyucu ürünleri geliştirmiştir. Avene hassas cilt güneş kremi, cildi güneşe karşı korurken içeriğindeki termal su sayesinde cildi nemlendirir ve rahatlatır. Avene kuru cilt güneş koruyucu ise cildi güneşe karşı korurken nemlendirmeye ve nem seviyesini dengelemeye yardımcı olur. Avene Güneş Kremi kullanan kişiler tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

  Avene Yağlı Ciltler İçin Güneş Kremi

  Yağlı ciltler güneş kremini seçmeden önce cilt yapılarını mutlaka göz önünde bulundurmaları gerekir. Çünkü yağlı ciltlerin tercih ettiği ürünler ince yapılı ve yağsız olmalıdır. Özellikle güneşe fazla maruz kalınan yaz aylarında sıcağın etkisiyle cilt daha fazla yağlanabilir bu durum ise akne ve sivilce oluşumuna zemin hazırlar. Yağlı ciltlerin tercih ettiği ürünler arasında Avene Fluide Dry Touch SPF50 güneş kremi yer almaktadır.

   Avene Fluide Dry Touch SPF50

  Yağlı ve akneli ciltler için geliştirilmiş Avene Fluide Dry Touch SPF50 cildi UVA UVB ışınlarına karşı korur. Formülündeki termal su sayesinde cildi nemlendirir ve hassasiyeti yatıştırır. Yağsız ince yapısı cilde hızla emilir cilde mat bir görünüm sağlar. Özel olarak tasarlanmış havasız pompa şişe tasarımı ile doğru miktarda kullanmanızı sağlayarak daha uzun ömürlü uygulama sağlar. Güneşe çıkmadan yarım saat önce uygulanması gerekir. Güneşe ve suya fazla maruz kalınan durumlarda uygulamayı tekrar etmeniz tavsiye edilir.

  Sizde Avene yüz güneş kremi, Avene güneş koruyucu, Avene yağlı cilt güneş koruyucu ve daha fazla ürün seçeneğini bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.