x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Markalar

Ducray, dermokozmetik ürünler içerisinde yer alan ve 1930’lu yıllarda kurulan bir markadır. Birçok ülkede etkin olarak satışları yapılan cilt bakım markası, birbirinden farklı ürün yelpazesiyle kullanıcıların karşısına çıkmaktadır.

Bilim markası olarak tanınan ve bilinen dünyanın önde gelen uzmanlarıyla birlikte üretilen dermokozmetik ürünler içeriğinde bulunan doğal bileşenler sayesinde kendi alanında geniş bir rekabet ortamı oluşturmaktadır. Yenilikçi anlayışa ve yüksek ürün becerisine sahip olması nedeniyle kullanıcılar tarafından büyük bir memnuniyet uyandırmaktadır. Ducray bakım ürünleri birçok etki alanına sahip formülü, cilt bakımında ve saç bakımında ön plana çıkmaktadır. Cilt sorunlarına çözüm sağlamaya yardımcı olan ürün alternatifleri kısa sürede mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Özellikle saç problemi yaşayan kişiler üzerinde geliştirilmiş saç bakım ürünleri dökülmelere karşı koruma kalkanı oluşturmaktadır. Saç köklerini besleyerek sağlıklı bir şekilde uzamasına yardım eder. Saç tellerine canlılık verir ve dolgun gür saçlara kavuşmanızı sağlar. Uyuyan köklere anında nüfuz eder ve uyanmasına yardımcı olur. Kapsül gibi formlara da sahiptir.

Saç bakımının önemi oldukça büyüktür. Hem kadınlar hem de erkekler için eşit düzeyde olan bu önem seviyesi gerekli bakımı yapma konusunda kullanıcıların tercihlerine etki etmektedir. Doğru marka doğru ürün kullanımı hassasiyetin dengelenmesi için bu alanda yarar sağlamaktadır. Kepekli saçlara sahip kişiler zenginleştirilmiş formüle sahip Ducray Kelual Ds şampuan kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Cilt sağlığı üzerinde de araştırmalara devam eden dermokozmetik marka, güzelliği maskelememek adına geliştirdiği birden fazla ürünle leke, yanık, akne ve siyah nokta gibi birbirinden farklı cilt sorunlarını düzenlemek adına çalışmalar yürütmektedir.

Her cilt tipine özgü olarak üretilmiş yüz bakım ürünleri, vücut ve saç bakım ürünleri hormonsal nedenlerden veya ilaçlardan kaynaklanan sağlıksız durumların düzelmesine yardımcı olur. Akne ve akne izlerini anında yatıştırır ve kızarak görünümünü gidermeye yardımcı olur. Pürüzsüz ve kusursuz bir dış görünüş armağan eder. İpeksi bir dokunuşla parmaklarınızın teninizde gezinmesini sağlar. Cilt sorunlarını ve saç problemlerini Ducray ile çözüme rahatlıkla ulaştırabilirsiniz. Ducray ürünleri yaklaşık seksen yedi yıldır kullananların yardımcısı olmuştur.

Ducray

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.