sadsad x
asdasd

Göz Çevresi Bakımı

150 ürün

Göz çevresi hassas ve ince yapısı sebebiyle hava koşulları, uyku düzeni, yaş ve cilt temizliği gibi faktörlerden kolayca etkilenir. Cilt yapısına da bağlı olarak göz çevresi kırışıklıkları, göz altı morlukları ve göz altı torbaları bu etkenlerin sonucunda ortaya çıkabilir. Bu hassas bölgeye uygulanacak bakım ürünlerinin genel olarak yüze uygulanan ürünlerden farklı olması gerekmektedir. Oluşacak herhangi bir alerjik reaksiyon veya enfeksiyonu önlemek için güvenilir markaların ürünlerine başvurulmalıdır. İyi bir göz makyajı temizleyicisi ve nemlendiricinin ardından yaşa bağlı kırışıklıklar, sarkmalar veya düzensiz hayat koşulları sebebiyle oluşan morluklar gibi problemlere yönelik doğru ürün seçilmeli ve düzenli bir şekilde kullanılmalıdır.

Göz Çevresi Bakımı Ürünleri

Yüzümüzde iki oyuktan oluşan göz çevremizi çevreleyen deri ince ve çok hassastır. Bu nedenle çok hızlı bir şekilde yıpranma meydana gelmektedir. Cildin yapısında bulunan yağ salgısı göz çevresinde bulunmaz. Korunması oldukça zor olan bu bölge yorgunluk, uykusuzluk ve zararlı madde kullanımlarında içeri çöker ve morluklar oluşmaya başlar. Bu morluklar gözaltlarında kötü bir görünüme neden olur. Yüz çevresinde oluşan bu görünüm erken yaşlanma belirtileri ile gittikçe daha da kötü bir görünüm oluşturur.

Göz Çevresi Anti Aging Vücuda Etkisi

Göz çevresi bakım ürünleri yanı sıra Anti aging özelliği bulunan kremler gözaltlarında oluşan hasarların giderilmesin etkin bir rol oynamaktadır. Göz çevresi Anti Aging bakım çevresel faktörlerden güneşin zararlı ultraviyole ışınları, hava kirliliğinden korumaya yardımcı olan ürünler erken yaşlanma belirtilerini azaltarak yok etmeye yardımcı olmaktadır. Nem seviyesi düşük olan göz çevresi anti aging ile kısa sürede mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Özellikle kadınların göz etrafında oluşan belirtileri yok etmede başarılı olmaktadır. İçeriğinde bulunan doğadan gelen özlerin karışarak bir araya gelmesi ile üretilen bakım ürünleri orta yaş kadınlarının yaşadığı sıkıntıları gidermek üzere özel olarak laboratuvarlarda geliştirilerek insanlığın hizmetine sunulmaktadır. Göz çevresi anti aging bakım ürünleri dermatolojik ve klinik çalışmalardan başarı ile geçerek kullananlar tarafından en sık tercih edilen ürünlerdendir.

Göz Çevresi Anti Aging Ürünleri

Lierac Liftissime Yeux, göz kapakları ve göz etrafı için geliştirilmiş yeniden şekil veren bakım kremidir. Bakışların yorgun görüntüsünü ortadan kaldırır. Bitkisel tensörler sayesinde göz çevresinde bulunan ince çizgiler, kazayağı görünümü ve torbalanmalar giderek azalmaya başlar. Uzun süre kullanım ile genç bakışlara kavuşturan anti aging ürünü aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Yapısı tamamen jel ve şeffaftır. Sürüldüğünde kuvvetli bir şekilde emilme hacmine sahiptir. İçeriğinde kesinlikle parfüm içermez. Kendine has hoş bir kokuya sahiptir. Dermatolojik testler, araştırmalardan kolaylıkla geçen bu ürün özel ambalajı ile kullanımı oldukça kolaydır. Göz çevresi şekillendirici kullanan kadınların yapılan testler sonrasında yaptıkları yorumlarda Lierac Liftissime Yeux’u tercih edeceklerini belirtmişlerdir.

Sıkılaştırıcı Göz Serumu, hassas ciltler dâhil tüm cilt tiplerinde bulunan ince çizgilerin varlığını yok etmeye yardımcı olmak üzere geliştirilmiş göz bakım serumudur. Cildin görünümünü en iyi şekilde düzene sokar ve nemlendirerek yumuşatır. Kırışıklık karşıtı zengin formülü sayesinde göz çevresinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkarır. İçeriği tamamen doğal özlerle bütünleştirilmiştir.

Göz etrafını çevreleyen ince yapılı hassas deri gün geçtikçe hırpalanmaya başlar. Buna neden olan etkiler arasında hava kirliliği, güneşin zararlı ultraviyole ışınları, uykusuzluk, yorgunluk, yaşlanma belirtileri, sigara ve alkol kullanımı ve uyuşturucu kullanımı yer almaktadır. Cilt yapısında bulunan yağ salgıları göz kenarlarında bulunmaz. Bu nedenle göz etrafı oldukça hassastır. Yorgunluk belirtileri direkt olarak göz çevresine etki eder ve göz çukurlarının çökmesine neden olur. Gözaltlarında oluşan bu tahribatlar mor halkaların oluşmasını sağlar. Böyle durumlarda göz kırpmak gözün çevresinde kan dolaşımını hızlandırmak için yeterli gelmez.

Göz Çevresi Kremi Vücuda Etkisi

Gün içerisinde yaptığımız her aktivite sonucunda en fazla etkilenen organımız gözlerimizdir. Güneş ışınlarına karşı gözlerimizi kısarız, bilgisayar başında uzun süre vakit geçirerek yorarız ve uzağa bakmak isterken göz çevresini fark etmeden mimik yerlerini kalıcı bir hale sokarız. Bu sayede kazayağı ve ince çizgiler ortaya çıkması kaçınılmaz bir hale gelir. Böyle durumların yaşanmaması için yapılması gereken en doğru uygulama göz çevresi kremi kullanmaktır. Göz etrafında meydana gelebilecek en ufak hasarı bile göz ardı etmeden kapatıcılık sağlar. Göz çevresi kremleri erken yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmada etkili bir yardımcıdır. Güneş koruyucu içeriği bulunan göz çevresi kremleri güneşin zararlı etkilerinden korunmak adına başarı sonuçlar çıkartmaktadır. Olgun ciltlerde meydana gelmekte olan çizgilerin yok olmasını sağlar.

Göz Çevresi Kremi Ürünleri

Dr. Scheller Organik Yaban Gülü Özlü Göz Kremi, içeriğinde tamamen doğal bitki özleri yanı sıra yaban gülü içeren göz çevresi kremidir. Olgun ciltlerde meydana gelen göz kenarlarında oluşan etkileri ortadan kaldırmak için kullanılan bakım kremi, nemlendirici özelliği ile cildin nem seviyesini dengelemeye yardımcı olmaktadır. Derinlemesine nemlendirici göz ve çevresi bakım kremi, uzun süre cildin yumuşak kalmasını ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Cilt lekelerinin giderilmesinde de etkisini gösteren krem kaz ayakları, ince çizgilerin yok olmasını sağlar. Düzenli kullanım ile kısa sürede etkisini göstermektedir. Doğal yağlar ve bitkisel maddeler ile üretilmiştir. Dermatolojik testlerden ve araştırmalardan geçerek güvenirliği yüzde yüz olarak kanıtlanmıştır. Silikon, mineral yağ, renklendirici ve paraben içermeyen formülü ile vegan kullanıcılarının da memnuniyetini kazanmıştır.

Darphin Anti Fatigue Smoothing Eye Gel, tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Göz kenarlarında meydana gelen mor halkaların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Şişlik ve morlukları ortadan kaldırmaya da başarılı sonuçlar elde eden kırışıklık önleyici göz çevresi bakım kremi gözaltı derisini daha esnek ve duru bir hale getirir.

Gözün doğal görünümünden uzaklaşması ve kötü bir görünüm kazanmasını sağlayan dış etmenlerden kaynaklı sorunlar göz çevresini olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Göz çevresi hassas bir yapıya sahiptir. En ufak hasar ve darbelerin oluşmasıyla meydana gelen gözaltı morlukları, esneklik kaybı, torbalanma ve kırışıklıklar oluşmaktadır. Kişinin psikolojik olarak olumsuz etkilenmesine neden olan bu etkenler ilerleyen zamanlarda daha kötü sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Gözaltı çukurlarında meydana gelen bu durumları ortadan kaldırmak için etkili bir şekilde bakım yapmak gerekmektedir.

Göz Çevresi Nemlendirici Vücuda Etkisi

Nemlendirici kremlerin yanı sıra Göz çevresi nemlendirici kremler ve serumlar etkisini mümkün oldukça kısa sürede göstermeye yardımcı olmaktadır. Gözaltlarında yağ salgılanmaması nem seviyesinin tam olarak dengelenmemesine neden olur. Bu durumda yapılması gereken doğru bir şekilde doğru uygulama ile gözaltı çevresine bakım yapmaktır. Göz çevresi nemlendirici ürünler ile göz etrafını koruma altına almak gerekmektedir. Cilt bakımı yaparken nemlendirici ürünler cildin nem dengesini yükseltmeye yardımcı olurken nemlendirici kremlerde gözün etrafında ayrı olarak işlev göstermektedir. Nem seviyesini göz çukurlarını etkilemeden şişlik oluşmadan yapılandırmaya yardımcı olur. İçeriğinde tamamen doğal bitki özleri ile zenginleştirilen nemlendiriciler orta yaş ve olgun ciltlerin yaşlanma belirtilerini de ortadan kaldırmaktadır. Dermatolojik testlerden geçen ürünler aynı zamanda güvenirliliği de kanıtlanarak kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Göz çevresi nemlendirici ürünler kullananların memnuniyetini oldukça kısa bir sürede kazanmayı başarmıştır.

Göz Çevresi Nemlendirici Ürünleri

Dr. Murad Göz Çevresi Kremi, nemlendirici etkisi ile göz çevresine anti aging bakım sağlayan bakım kremidir. Göz çevresinde yer alan deriyi derinlemesine nemlendirir. Yumuşak bir dokunuş sağlar. göz etrafı kadifemsi bir yumuşaklık kazanırken aynı zamanda mor ve düzensiz görünümü ortadan kaldırır. Pürüzsüz bir görünüm için uzun vadede kısa sürede etkili çalışmalar gösteren Dr. Murad Hydro-Dynamic Ultimate Moisture For Eyes yağsız formülü sayesinde kullananların beğenisini kazanmıştır. Yorgun, solgun ve mor halkalara sahip göz çevresinin yenilenmesini sağlar ve canlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Anti aging göz kremi bakımı ile olgun ciltlerinde nem ihtiyacını karşılar. Dr. Murad Hydro-Dynamic Ultimate Moisture For Eyes kırışık önleyici formüle sahiptir. Her yaş ve her cinsiyet için kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Hassas ciltlerde de etkisini göstermektedir. Gece ve gündüz yüz bölgesine sürülerek yüz bakımına yardımcı olmaktadır. Cilt temizleme işlemlerinden sonra kullanılması göz çevresinin aktif bir şekilde nemlenmesine yardımcı olmaktadır.

Cilt bakımı, vücut bakımı gibi göz çevresi bakımı da oldukça büyük bir önem teşkil etmektedir. Yardımcı ve tamamlayıcı özelliğe sahip olan sıvı kozmetik ürünler arasında yer alan göz çevresi serumu kullanıcıların daha kısa sürede etkili sonuçlar elde etmesine yardımcı olmaktadır. Cildin nem dengesini koruyarak bakım yapan göz çevresi serumu nemsiz bölgelerin derinlemesine nemlenmesini sağlar. Uzun süre rahatsızlık veren kırışık, düzensiz, mor ve kahverengi lekelerin ortaya çıkması hem kişinin görünümünü hem de psikolojik olarak kötü etkilenmesine neden olmaktadır.

Göz Çevresi Serumu Vücuda Etkisi

Kadınların en büyük sıkıntıları arasında yer alan göz çevresinde meydana gelen tahribatlar can sıkıcı bir hale gelmektedir. Erken yaşlanma ve dış etmenlerden kaynaklanan bu etkiler cildin görünümünü olumsuz olarak etkilemektedir. Göz çevresine uygulanan nemlendiriciler, anti aging ürünler sonrasında tamamlayıcı olarak kullanılan serumlar gözaltlarında meydana gelen olumsuz etkilerin yok olmasına yardımcı olmaktadır. İçeriğinde tamamen organik bitki özleri ile yapılandırılmış serum ürünleri kısa sürede etkisini göstermektedir. Cildin dış görünümünü dış etmenlere karşı korumaya sağlar ve doğal görünmesine yardımcı olur. Paraben ve diğer katkı maddelerini bünyesinde barındırmaz. Olgun ciltlerde meydana gelen yaşlanma belirtilerini yavaş yavaş azaltır. Erken yaşlanma belirtileri gösteren ciltlerde de aynı şekilde kısa sürede etki eder. Dermatolojik testlerden geçerek yapılan araştırmalarda kullanımı açısından hiçbir olumsuz etken göstermemiştir. Göz çevresi serumu kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Göz Çevresi Serumu Ürünleri

Darphin Göz Serumu, tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Hassas ciltlerinde rahatlıkla kullanabileceği ürün kontak lens kullanan kişilerinde kullanmasında sorun teşkil etmemektedir. Göz çevresinde görülen ince ve hassas deriye bakım öncesinde kullanılan nemlendiricinin ardından Darphin Dark Circles Relief And De-Puffing Eye Serum ile bakım sonlandırılmaktadır. Yüzün daha genç ve bakımlı görünmesine yardımcı olan bakım ürünleri kuvvetli bir şekilde deri altına nüfuz eder. Koyu lekeler ve mor halkalara karşı doğru bakımı uygular ve içerdiği bitkisel bileşenler ile yatıştırıcı ve ipeksi bir dokunuş sağlar. Hasarların giderilmesine yardımcı olur ve cildin nemlenmesine katkı sağlar. Renk tonunu eşit bir şekilde düzenler ve farkı ortadan kaldırır. Kimyasal içermez ve stres ve uykusuzluk nedeni ile oluşan halkaların görünümünü düzenler.

Göz ve Kirpik Serumu, anti aging özelliğe sahip bakım serumudur. Tüm ciltlerin kullanımına uyum sağlar. Kırışıklıklara karşı etkin bir şekilde meydan okuma gösterir. Kirpiklerinde zarar görmemesi için özel olarak geliştirilmiştir. Düzenli kullanım ile kirpiklerin uzamasına yardımcı olmaktadır. İnce çizgilerin yok olmasında oldukça etkili bir üründür.

Cilt temizliği cilt bakımı açısından büyük bir öneme sahiptir. Cilt temizliği yanı sıra önem gösterilmesi gereken bir sonraki yer ise gözaltı çevresidir. Göz çevresi temizliği yüz bakımına büyük bir katkı sağlar. Hassas bir yapıya sahip olan göz çevresi, temizliği ve bakımı ile önemli bir yere aittir.

Göz Çevresi Temizleyici Vücuda Etkisi

Kadınlar gün içerisinde yüz hatlarını daha belirginleştirmek için kozmetik ürünler yardımı ile makyaj yapmaktadır. Bu makyajın gün sonunda mümkün oldukça derinlemesine temizlenmesi gerekmektedir. Göz çevresi temizleyici ürünler kullanmak bu anda oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Gözaltı dokusuna uygun olmayan ürünleri kullanmak göz etrafına kalıcı olarak hasar gerebilmektedir. Kuruluk ve kızarıklık gibi alerjik reaksiyonların oluşmasına neden olan yanlış ürün kullanımı kirpiklerinde hasar görmesine neden olur. Göz makyajı nazik ve cilde uygun kozmetik ürünler ile yapılmalıdır. Bu sayede gözaltında olası başka sorunların oluşması önlenmektedir. Uzmanlarında önerilerine bakılarak yapılması gereken göz temizliği, doğal içeriklerle hazırlanmış temizleyici ürünler ile yapılmalıdır. Doğal, organik bileşenler gözaltında yer alan hassas derinin hasar görmesini engeller. Temizleyici ürünler kullanmak gözaltında oluşan mor halkalar, esneklik kaybı, erken yaşlanma belirtileri, kuruluk, kızarıklık, cilt tonu eşitsizliği gibi birçok etkeni cilt yüzeyinden korumaya yardımcı olmaktadır. Dermatolojik araştırmalar ve klinik çalışmalar esnasında ortaya çıkan olumsuz etkenleri göz çevresi temizleyici ürünler ile yok etmek daha kolay ve pratik olduğu kanıtlanmıştır.

Göz Çevresi Temizleyici Ürünler

LaRochePosay Makyaj Temizleyici Su, cildin alt katmanlarına ve yüzeysel kalan bölümlerine etkili bir şekilde nüfuz ederek derinlemesine temizlik sağlar. Hassas, karma, normal, yağlı ve tüm ciltlerin kullanımına uygundur. La Roche Posay Respectissime Demaquillant Yeux Waterproof göz makyaj temizleyici ürünleri arasında yer almaktadır. Ürün devamlı olarak kullanılması halinde cilde parlaklık ve cildin esnek kalmasına yardımcı olmaktadır. Akışkan bir forma sahiptir ve bu nedenle kullanımı kolay ve rahattır. Temizleyici haricinde oldukça mükemmel bir makyaj bazıdır. Cilt toleransını yükseltir. İpeksi bir görünüme ve dokunuşa sahip olmasını sağlamaktadır. Haricen kullanıma uygundur.

Garnier Çift Etkili Göz Makyaj Temizleyici, yüksek düzeyde etki sağlayan temizleyici suya dayanıklı bir yapıya sahiptir. Temizlik sağlarken aynı zamanda kirpiklerinde güçlenmesini sağlar. Yağlı bir his bırakmayan forma sahiptir. Makyajı kolay bir şekilde tek hareket ile çıkarmaktadır. Doğal arginin içeren formüle sahip göz çevresi temizleyici kontak lens kullanan kişilerinde kullanımına uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.