x
Filtrele

Yüzün muhteşem görünmesini isteyenlerin kaş şekillendirme konusunda detaylı bilgiye sahip olmaları gereklidir. kaş bölgesine her zaman bakım yapmak mümkün olmaz. Kaş kıllarının düzgün bir görünüme kavuşmasını isteyen kişiler yüz yapısına uygun en iyi modeli bularak kaş şeklini değiştirebilmektedir.

Kaş Şekillendirme Vücuda Etkisi

Kaşların yapısını bozmadan yüz şekline uygun bir görünüm kazanması cildi olduğundan daha güzel bir hale sokmaktadır. Cilt bakımı için birçok yöntem varken kaş bakımı için belli yöntem belirlenmemiştir. Bunun için en iyi bakım ılık su ile kaş diplerine kompleks yapmaktır. Kıl köklerine temas eden su tüylerin canlanmasına ve yeniden güç kazanmasını sağlamaktadır. kaş şeklini yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur kaşın başlama noktasıdır. Burun kemeri üzerinden ayarlanan bu nokta kalem ve benzeri farklı şekillerin yardımı ile daha kolay bulunmaktadır. Bu sayede mükemmel bir şekil ortaya çıkmış olmaktadır. Bunu daha kolay ve pratik şekilde yapabilmek adına birçok ürün bulunmaktadır. Dermokozmetik ürünler içerisinde yer alarak daha doğal sonuçlar elde etmeye yardımcı olur. Aynı zamanda besleyerek onarılmasına ve büyümesini sağlamaktadır. Cımbız, ustura gibi yardımcı ürünler ile kaş şekillendirme daha kolay yapılmaktadır. Sabitleyici ve dolgunlaştırıcı formülü sayesinde bakımlı bir göz çevresine, doğal bir görünüm oluşmasını sağlamaktadır. Dermatolojik testlerden geçerek yapılan araştırmalar içerisinde kullanım kolaylığı anlaşılıp kanıtlanmıştır. Uzmanların en sık tavsiye ettiği kaş şekillendirme ürünleri cilt tipinin rahatlıkla uygulayabileceği ürünlerdir.

Kaş Şekillendirme Ürünleri

Globrow Gel Kaş Ürünleri, ince kaşlara sahip kişilerin kaş yapısını en uygun şekilde dolgunlaştırmasını sağlamaya yarar. Hassas, karma, normal tüm ciltlerin kullanıma uygundur. Renkli ve renksiz birçok çeşit ürün yelpazesine sahiptir. Her sene değişen kaş modasına uyum sağlamak adına kullanılan en yaygın ürün sınıfına girmektedir. Dolgunlaştırıcı etki yaratan kaş şekillendirme ürünleri hacimli görünüm ile mükemmel bir sonuç almak isteyenlerin kullandığı bir üründür. Formülünde bulunan doğal bileşenler sayesinde doğal bir bakım yapar. Kısa sürede kıl köklerinin uzamasına ve güçlenmesine yardımcı olur. Dermatolojik uygulamalardan geçerek güvenirliliği kanıtlanmıştır. Uzmanlar tarafından sıklıkla tavsiye edilen ürünlerdendir.

Ardell Brow Trim & Shape, şekil vermek kolay görünse de aslında oldukça zor bir uygulamadır. Kaşın şeklini oluşturmak için önceden belirlenen şekil kaş şekillendirme ürünleri ile daha kolay bir hale gelmektedir. Ardell markasına ait bu ürün ise içeriğinde üç adet tıraş bıçağı ile eski zamanlarda kullanılan kaş alma yöntemini sunmaktadır. Düzenli kullanım ile yüz, yanak ve kol bölgesi için kullanılmaktadır.

Kaş Şekillendirme

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.