sadsad x
asdasd

Kaş Şekillendirme

38 ürün
    1 2

Kaş yüz ifadesi için en önemli unsurlardan biridir. Kişinin bakışlarını netleştirir ve derinlik kazandırır. Günümüzde birçok markanın kalem, far ve maskara gibi kaş şekillendirme için makyaj malzemeleri mevcuttur. Fakat makyaj yapmayı sevmeyen veya yaptığı kaş makyajının daha profesyonel görünmesini isteyen kadınlar özel bir kaş şekillendirmesine ihtiyaç duyar. Bu şekillendirici ürünler;

  • Cımbız
  • Kaş Makası
  • Kaş Jileti
  • Kaş Tarağı

Genellikle kadınların en hassas noktası olan kaş son zamanlarda erkeklerin de dikkat ettiği unsurlar arasında yer almaya başlamıştır. Kişinin estetik ve bakımlı görünmesi için dağınık olan kaşlar cımbız yardımıyla doğal bir şekilde toplanır. Kaş makası ile uzun kaşlar kısaltılır. Son olarak kaş tarağı ile taranarak şekil verilir.

Son zamanların trend ürünleri arasında yer alan kaş jileti diğer adı ile kaş usturası en çok merak edilenler arasında yer almaktadır. O halde kaş usturası nedir? Ne için kullanılır? Gelin birlikte inceleyelim.

Aslına bakacak olursak kaş usturası kaşları almaya yardımcı bir üründür. Genellikle iki kaşı birbirinden farklı, ince ve seyrek kaşlı kişiler için kaşları şekillendirmeye yardımcı olur. Kaş usturası nasıl kullanılır? Sorusuna cevap verecek olursak, kullanımı son derece kolay ve pratiktir. Yapılması gereken kaşın çıkış yönünün tersi yönünde hafifçe sürterek istenilen şekil verilebilir. Uygulama yapmadan öne çok az miktarda o bölgeye bakım yağı uygulayabilir ve jiletin daha kolay kaymasını sağlayabilirsiniz.

Sizde şekilli ve bakımlı kaşlar için Missha, Trim, Essence gibi daha birçok markanın kaş şekillendirme ürünlerini Dermokozmetika’da bulabilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.