sadsad x
asdasd

Kadın Parfümü

32 ürün

  Erkekler genellikle özel günler ve durumlarda parfüm kullanmayı tercih eder. Kadınlar ise günün her anı güzel kokmak isterler. Bunun için günde sık sık parfümlerini tazeleme ihtiyacı duyarlar. Kadınlar alışverişe çıkarken, grup toplantılarında, parti ve gece clublerine giderken ve arkadaş görüşmelerinde mutlaka en etkileyici kadın parfümlerinden birini kullanarak varlığını belli eder.

  Kadınlar kullandıkları kokular ile etrafındaki insanları kolaylıkla cezbedebilir. Her parfüm bir karakter yansıtır. Bazı yaşlı kadınlar kendilerini genç hissetmek için gençlerin kullandığı parfümleri kullanır. Bazı genç bayanlar ise daha olgun gözükmek için yaşlı hanımların kullandıkları parfümleri kullanır. Parfümlerin bir etkisi daha güzel anıları tekrar hatırlatmaktır. Parfümler unutulmuş, bilinçaltında saklı kalmış düşüncelerin dışa vurulmasına yardımcı olur. Günümüzde birçok hastane ve zihin merkezlerinde parfüm kokularından yararlanılır.

  Kadın Parfümü seçerken neler yapılmalıdır?

  Kadın ve erkek parfümleri ayrı kategori de anılsa da, aynı özler kullanılır. Kadınlar erkek, erkekler kadın parfümlerini rahatlıkla kullanabilir. Parfümler kadın ile erkek parfümleri olarak ayrılmasında ki en büyük özellik yoğunluklarıdır. Günümüzde unisex parfümler birçok bayan ve erkek tarafından tercih edilmektedir Kadınlar parfüm seçerken dikkat ettiği unsurlardan biri tene uygun olmasıdır. Parfümün kokusu, kalıcılığı ve tene uyumuyla bir bütün oluşturmaktadır. En iyi kadın parfümlerinin kokusunu belirlemek için kişinin yeme içme alışkanlıkları, ten rengi ve cilt tipi esas alınır. Yıllar geçtikçe kişilerde yeme içme alışkanlıkları değişmesiyle parfüm kokusu da otomatik olarak değişir.

  En çok satan kadın parfümleri arasında; Britney Spears, Cacharel, Chopard, Escada, Givenchy markaları yer almaktadır. En çok beğenilen kadın parfümleri arasında ise; Givenchy play intense, Chopard Wish, Cacharel Noa, Britney Spears Fantasy yer almaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.