sadsad x
asdasd

Nasır - Mantar Önleyici

4 ürün

  Tırnak üzerinde oluşan mantar, tırnak üzerinde görülür. Tırnaklarda pullanma, kalkma, yeşil veya kahverengi renklenme varsa tırnak mantarı oluştuğunu gösteriyor demektir. Tırnak mantarı, yalnızca bir sorun olarak görülmemelidir.

  Nasır& Mantar Önleyici Vücuda Etkisi

  Tüm tırnak hastalıklarının büyük bir kısmını Nasır ve Mantar kaplamaktadır. Ayak tabanından oldukça kötü ve rahatsız edici koku gelmesine neden olmaktadır. Ayrıca acı hissiyatının ve ayaklarda hassasiyet meydana gelmesine neden olur. Bu sebeple tırnak nasır ve mantar sorunları kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Nasır ve mantar önleyici ürünlerden satın alarak, sağlıklı ve bakımlı ayaklara kavuşmak oldukça kolaydır. Nasır ve mantar, çok çabuk bulaşabileceği için mümkün olan en kısa zamanda önlem alınması gerekmektedir. Ayak bakımı yaparken en sık rahatsızlık veren ayak sorunlarından biri ayak üzerinde oluşan nasırlarıdır. Ayak nasırları, kadın, erkek ve çocuk her bireyde görülmesi mümkün olan can sıkıcı problemlerden bir tanesidir. Kolay kolay önlem sağlamadığı gibi oldukça fazla acı çekmeye sebebiyet verir. Nasır ve mantar tedavisi için ayak bakım ürünleri kullanmak en kısa sürede düzelmesine yardımcı olmaktadır. Dermatolojik araştırmalardan geçerek kullanıcıların en rahat ve en kolay şekilde bakımlarını ve rahatsızlıklarını tedavi etmek amacı ile üretilmiş Nasır ve Mantar Önleyici kremler ve yakılar geliştirilmiştir. Geliştirilen bu önleyici ürünler dermatolojik testlerden de geçerek başarılı bir sonuç alarak uzmanlar tarafından tavsiye edilen ürünler arasına girmeyi başarmıştır.

  Nasır& Mantar Önleyici Ürünler

  Scholl Yumuşak Nasır Sökücü Ped, ayak sağlığı denilince ilk akla gelen ürünler içerisinde bulunmaktadır. Ayağın üzerine yoğun bir baskı uygulamak suretiyle meydana gelen bu rahatsızlık kendini koruma altına almaya çalışırken kalınlaşmasına neden olmaktadır. Scholl Yumuşak Nasır Sökücü Ped ile kolaylıkla tedavi edilen bu sorun parmakla ayağın birleştiği noktalarda meydana gelen nasırların iyileşmesini sağlamaktadır. Formülünde salisilik asit bulunan ürün içerisinde dört adet ilaç ile birlikte ambalajlanmaktadır. Nasırın üzerine yerleştirilerek üzeri kapatılan ilaç kısa sürede etkisini göstermeye başlar.  Her gün bu şekilde tekrarlanması üzerine ayak derisi yüzeyinde herhangi bir sıkıntı oluşmaz.

  Tırnak Mantarı Giderici, ayak tabanında meydana gelen rahatsızlığın giderilmesi için kullanılan bu ürün iki aşama ile uygulanmaktadır. Bir ay boyunca düzenli olarak kullanılan ilk aşama önce paketin içerisinde bulunan tırnak törpüsü ile mantarlı bölgenin kazınması ile başlanmaktadır. Yapılan törpü sonrasında yağ ile tırnağın bakımına devam edilir. Kuruması ile her gün bu işlem devam etmektedir. Bir ay sonra düzenli olarak yapılan bakımın ardından koruma aşamasına geçerek tırnak sıvısını renk açılana kadar uygulanmalıdır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.