sadsad x
asdasd

Tıraş Bakımı

141 ürün

Tıraş Bakımı Çeşitleri Dermokozmetika’da!

Bakımlarına özen gösteren erkeklerin vazgeçilmezleri arasında yer alan unsurların başında tıraş bakımı gelmektedir. Erkeklerin cildi daha kalın ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Fakat erkekler tıraş yaptıkları esnada ciltleri yıpranır, hassaslaşır ve cilt problemlerine açık hale gelir. Bu sebeple tıraş öncesinde cildi tıraşa hazırlamak ve sonrasında ise cilde bakım yapmak gerekir. Cildinizin rahatlaması, nemlendirilmesi ve yatıştırılması için ihtiyacınız olan tüm tıraş bakımı çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Tıraş Öncesi Hazırlık

Tıraş yapmadan önce cildinizi tıraşa hazırlamanız oldukça önemlidir. Cildinize göre oldukça sert yapıya sahip olan sakalların tıraş öncesinde yumuşatarak kolay kesilmesine ve cildinizin daha az tahriş olmasına yardımcı olursunuz. Sakallarınızı yumuşatmak için ise tıraş köpüğü veya tıraş jeli çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Tıraş köpüğünü veya jeli sakallarınıza dairesel hareketlerle eşit bir şekilde dağıtın. Her noktaya temas ettiğinden emin olun. Daha sonra tıraş bıçağı yardımı ile sakallarınızı kesebilir veya şekillendirebilirsiniz.

Tıraş Bakımı Sonrası

Tıraş öncesi yapacağınız hazırlıklar kadar tıraş sonrası bakımda oldukça önemlidir. Tıraştan sonra cilt tipinize uygun cildinizi tahriş etmeyecek tıraş sonrası bakım losyonları, tıraş kolonyaları, tıraş sonrası bakım balsamı faydalanabilirsiniz. Böylece hem cildinizi nemlendirir hem de beslemiş olursunuz.

Tıraş sonrası kolonyalar: tıraş yaptıktan sonra cildinize ferahlık hissi verir ve gün boyu etki eder.

Tıraş sonrası bakım balsamı: bu balsamlar genellikle cildinizi nemlendirme amacı taşır. Kuru bir cilde sahipseniz veya cildinizi nemlendirme ihtiyacı duyuyorsanız balsamlardan faydalanmanız doğru bir tercih olacaktır.

Tıraş bakım losyonu: tıraş yaptıktan sonra cildinizi ferahlatmak ve serinletmek için kullanabilirsiniz. Kullandığınız andan itibaren cildinize hoş bir koku bırakır.

Sizde tıraş bakımınızda ihtiyacınız olan tüm bakım ürünlerini ve tıraş makinesi, tıraş bıçağı gibi aletleri Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat ve kapıda ödeme imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.