Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Güzelliğiniz ve sağlınız için ihtiyacınız olan en iyi Dermokozmetik Ürünleri hızlı ve güvenli olarak Dermokozmetika.com.tr'den online satın alabilirsiniz!

Kolajen Nedir?

Kolajen Nedir?
04.09.2023

Kolajen, insan vücudunda yaklaşık olarak üçte birini oluşturan önemli bir proteindir. Kas, kemik, tendon ve bağların yapısını oluşturan, kan damarları, dişler ve gözü oluşturan katmanlarda da kolajen mevcuttur. Genel anlamıyla kolajen için tüm dokuları bir arada tuttuğunu da söyleyebiliriz. Kolajenin genel olarak faydaları;

  • Cildin elastikiyetini arttırmaya yardımcı olur.
  • Ciltteki kusurların azalmasını sağlar.
  • Çizgi ve kırışıklık gibi yaşlılık problemlerinin gecikmesini destekler.
  • Vücuttaki eklem ağrılarının hafiflemesine yardımcı olur.
  • Saçlara ise parlaklık ve hacim kazandırır.

Vücutta doğal olarak üretilen kolajenin üretim miktarı ve kaliteli olması kişinin yaşına bağlı olarak azalma gösterir. Bu durum yaşlılık belirtilerini meydana getiren önemli özelliklerdendir. Kısaca yaşın ilerlemesiyle birlikte cilt elastikiyetini kaybeder, bu sebeple de kolajene ihtiyaç duyar. Siz de kolajen içerikli takviye edici gıda ürünlerinden faydalanarak hem sağlığınıza hem de güzelliğinize katkıda bulunabilirsiniz. Kolajen gıda takviyesi denildiğinde akla ilk gelen şüphesiz ki Suda Kolajen markasıdır. 

Suda kolajen adından da anlaşıldığı gibi kolajen içeriğine sahip gıda takviyesi markasıdır. Ürünlerin içeriğinde %100 kırmızı etten sığır kolajen bulunmaktadır. Aynı zamanda Alman menşeili kolajen peptiti içermektedir. Normal beslenme düzeninize ek olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. 

Suda Kolajen Çeşitleri

Farklı aroma ve forma sahip kolajen çeşitleri mevcuttur. Tablet, toz, sıvı şekilde kolajen formaları vardır. Ancak her formun içeriğindeki kolajen miktarı aynı değildir, bu sebeple değişkenlik gösterebilir. Suda kolajen kullananlar tarafından da sıkça tercih edilmektedir. Markanın en çok tercih edilen kolajen gıda takviyesi arasında Erik Aromalı Shot 14 günlük kolajen kürü yer almaktadır. Gelin hemen bakalım…

İçeriğinde kolajen peptit, hyaluronik asit, C vitamini, biotin ve probiyotik bulunmaktadır. C vitamini cildin normal fonksiyonuna katkıda bulunurken kolajen oluşumuna destek olurken biotin ise cildin doğal yapısını korumayı sağlar. 14 günlük kür olarak özel hazırlanmıştır. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. Ürünün buzdolabında muhafaza edebilir, günün herhangi 1 saatinde 1 porsiyon tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Etkili sonuç için 8 hafta aralıksız kullanılması gerekir, 8 haftadan sonra da kendinizi gözlemleyerek elde ettiğiniz faydaya göre kullanımları ayarlayabilirsiniz. 

Siz de Suda Kolajen ürünlerini sitemiz inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.