Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Güzelliğiniz ve sağlınız için ihtiyacınız olan en iyi Dermokozmetik Ürünleri hızlı ve güvenli olarak Dermokozmetika.com.tr'den online satın alabilirsiniz!

Opalescence ile Bembeyaz Dişler

Opalescence ile Bembeyaz Dişler
04.09.2023

Kadın veya erkek herkes için en önemli bakımlardan biri de diş ve ağız bakımıdır. Sağlıklı dişler beyaz bir gülümsemeyi beraberinde getirdiği gibi kişinin kendine olan özgüveninin oluşmasına da katkı sağlar. Ancak herkesin diş rengi aynı beyazlıkta olmayabilir, buna çevresel etkenler, genetik faktörler gibi birçok etken neden olabilir. Bu durumu önlemek dişlerin daha beyaz görünmesini sağlamak için yapılması gereken adım düzenli bir diş ve ağız bakımıdır. O halde gelin detaylara geçelim…

Dişlerimiz gün içerisinde fazlaca tükettiğimiz kahve, çay ve yemek gibi gıdalardan etkilenerek sararır. Bu durumun oluşmaması ve dişlerin bembeyaz kalması için öncelikli olarak düzenli bir ağız bakımı yapmak gerekir. Diş ve ağız bakımında yapılması gereken noktalar ise;

  • Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa dişler fırçalanmalıdır.
  • Diş ipi ile diş araları detaylıca temizlenmelidir.
  • Ağız çalkalama suyu ile gargara yapılmalıdır.

Ağız bakımının en önemli ve temel ürünü ise diş macunudur. Diş üzerinde bulunan plakları ve bakterileri derinlemesine temizler ve beyaz görünmesine yardımcı olur. Çay, kahve gibi tüketilen gıdaların diş yüzeyinde bıraktığı lekelerin giderilmesini ve doğal diş renginin beyazlamasını sağlar. Bu noktada siz de beyazlatıcı etkiye sahip Opalescence diş macunu ürününü hemen deneyin!

 Opalescence beyazlatıcı diş macunu, diş üzerinden bulunan plakları ve bakterileri derinlemesine temizler, dişlerin beyaz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Çay, kahve gibi tüketilen gıdaların diş yüzeyinde bıraktığı lekelerin giderilmesini ve doğal diş renginin beyazlamasını sağlar. Düzenli kullanılması sonucunda dişleri beyazlatırken ağız kokusu problemlerini de en aza indirger. Sağlıklı ve beyaz dişlerle gülümsemenizi sağlar. Opalescence kullananlar tarafından da sıklıkla tercih edilen diş ve ağız bakım markasıdır.

Sadece 1 ay içerisinde 2 tona kadar beyazlatmayı hedefleyen Opalescence diş beyazlatma konusunda deneyenlerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. 

Sizde ihtiyacınız olan tüm ağız ve diş bakım ürünlerini sitemizden bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme, hediyeni sen seç ve hızlı kargo seçenekleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.