sadsad x
asdasd

Eeose

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
12 ürün

  Saç problemleri yanı sıra kaş vekirpik sorunlarına çözüm getiren Eeose bakım ürünleri cilt sağlığını düşünen dermokozmetik ürünler içerisinde yer almaktadır. Kadınlarda sıklıkla görülen kaşve kirpik sorunları erkeklerde ise sakal sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Kullanıcıların yaşadıkları sıkıntıları ön planda tutarak ihtiyaca yönelik bakım ürünleri geliştirilmektedir. Tüm ciltlerin kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.

  Bilim adamlar ve dermatologlar tarafında incelen Eeose bakım ürünleri, klinik araştırmalardan geçerek etkinliğini kanıtlamayı başarmıştır. Doğal ve saf ipek yumuşaklığı cildinize sunar. Yenilikçi anlayıcı, son teknoloji ile üretilmekte olan ürünleriyle her geçen gün büyüyen marka, sağlık açısından güven ve mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Sorunlar üzerinde geçici olarak değil kalıcı çözümler sağlamaktadır. Eeose bakım ürünleri beş yıldır kullanıcılara hizmet vermektedir, bu süre zarfında kullananlar tarafından oldukça beğeni toplamayı başarmıştır.

  Eeose Bakım Ürünleri’nin Etkisi

  Cilt dostu olan ürünler saç problemleri, kaş seyrekleşmesi ve kirpik dökülmesi gibi problemlerin giderilmesine yardımcı olur. Serum olarak tüketilen bu ürünler yurt dışında ve yurt içinde gerekli araştırmalardan geçerek etkinliğini yüzde doksan dokuz oranında kanıtlamıştır.

  Kadınlar ve erkekler için saç bakımı oldukça önemlidir. Saç telleri çevresel ve dış etmenlere bağlı olarak zaman içerisinde büyük bir oranda yıpranır. Güçsüz, sönük ve cansız saçlar giderek yavaş yavaş dökülmeye başlar. Kıl köklerinin zayıflamasıyla bağlantı olan bu durum zamanla kirpik ve kaş üzerinde de kendini göstermeye devam eder. Bunun için geliştirilmiş saç, kirpik ve kaş serumları kısa sürede etkisini göstererek dolgun kıl hücrelerine sahip olmanıza yardım eder.

  Eeose Kaş ve Kirpik Serumu; göz kapaklarının ucunda yer alan kirpiklerin uzamasına yardımcı olan bakım ürünüdür. İçeriğinde bulunan özler sayesinde doğal ve son derece saf bir şekilde zayıflamış kılların güçlenmesine yardımcı olur. Kaş kılları üzerinde de aynı oranda etki yaratır ve seyrekleşme görülen bölgelerde canlandırma sağlayarak dolgun bir görünüme kavuşturur. Eeose kaş ve kirpik serumu kullanımı oldukça kolay ve basittir. Günde bir kez geceleri temiz ve kuru iken sürülür.

  Eeose Sakal Serumu; erkek için kullanıma uygun olan bir üründür. Sakal ve bıyık üzerinde besleyici özelliğe sahiptir. Yıpranmış kıl köklerinin güçlenmesine yardım eder. Kıl miktarını arttırır ve uzamasına katkı sağlar.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.