sadsad x
asdasd

Saç Tarağı ve Fırçaları

181 ürün

Kullanılan saç fırçası ürünleri seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar arasında saç tipi ve uzunluğuna uygun olmasıdır. Saç bakımı yaparken saçın şekillenmesine yardımcı olan ürünler özenle seçilerek kullanılmalıdır.

Saç Fırçası Vücuda Etkisi

Genel olarak saç bakımı yapmak saçın sağlıklı uzaması bakımından büyük bir önem teşkil etmektedir. Bu nedenle kullanılan malzemeler ne kadar önemli ise kullanılan saç fırçası ürünleri de bir o kadar önem taşımaktadır. Saçın yapısına göre saç şekillendirici saç fırça ürünler değişkenlik göstermektedir. Saçın kolayca açılması ve taranması için kullanılan bu ürünler saçın yıpranmasına engel olmaktadır. Saç aksesuarları içerisinde yer alan bu ürünler saçın doğal yapısını bozmadan kolaylık sağlayarak etki etmesine yardımcı olmaktadır. Kabarık ve birbirine karışmış saçlar hem kötü bir görünüm oluşturur hem de saçın açılmasına ve gereken bakımın yapılmasına izin vermez. Bu nedenle doğru saç fırçasını saç tellerine uygulamak gerekmektedir. saç fırçası saç tiplerine göre farklı yapı ve tırnaklara sahip olmalıdır. Kullanılması en rahat olan saç fırçalarından biri geniş aralıklı saç fırçasıdır. Havalandırma özelliği bulunan bu ürün saç tellerinin kolay bir şekilde fırçadan temizlenmesini sağlamaktadır. Her saç tipine göre aynı etkiyi yaratarak bakımlı ve dolgun bir görünüm sağlar. Kıvırcık ve dalgalı kişilerin kullanması gereken saç fırçası ise geniş dişlere sahip olan dikdörtgen şeklinde bulunan kürek fırçalardır. Kırık ve yıpranmış saçların toparlanmasında büyük bir katkı sağlar. saç kurutma işleminde kullanılan büyük yuvarlak fırçalar ise düz saçlı kişilerin kullanımına uygundur. düz ve ya dalgalı saçlara sahip olmak isteyen kişilerin en sık kullandıkları ürünler arasında yarım yuvarlak kıl fırça gelmektedir. Bu tarz saç fırçaları ile saç tellerini istenilen görünüme kavuşturmak oldukça kolaydır.

Saç Fırçası Ürünleri

Hydra Fön Fırçası Hd-2106, saç şekillendirme konusunda büyük bir başarı sağlayan bu ürün fön işleminde kullanılmaktadır. Saç bakımı için etkili bir yapıya sahip olan bu ürün düz ya da dalgalı saç isteyenlerin kolaylıkla sahip olmasını sağlamaktadır. Saç tellerini kırmadan ve yıpratmadan istenilen görünümün oluşmasına yardımcı olur.

Hydra Saç Fırçası Hd-2155, saç tarama işlemini kolaylaştırmaya yardımcı olan ürünler içerisindedir. Dalgalı ve bukleli saç uçlarına sahip olmak isteyen kişilerin kullanması gereken bu tip fırçalar saçı yıpratmadan ve kırmadan kolay bir şekilde şekil almasına yardım etmektedir. Saç aksesuarları içerisinde oldukça hızlı etki ederek görünümü istenilen şekilde değiştirmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.