sadsad x
asdasd

Kayganlaştırıcı Jel

10 ürün

  Cinsel ilişki yaşarken bazı zamanlar kadınlar acı çekmektedir. İlişki yaşayabilmek için gerekli sıvı meydana gelmediği durumlarda bu tarz acılar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle kayganlaştırıcı jel kullanmak gerekmektedir. Kadınların daha rahat edebilmesi amacıyla üretilen jel cilde zarar vermez.

  Kayganlaştırıcı Jel Vücuda Etkisi

  Kadınların genital organlarında meydana gelmesi gereken sıvı, yeterli miktarda gelmediği durumlarda hem kadına acı vermektedir. Hem de erkeğin zevk almasını önlemektedir. Bu durumlarda yapılması gereken ilk yol yardımcı ürünlerden destek almaktır. Cinsel beraberlik sırasında çift taraflı rahat hissetmeyi sağlamak amacıyla kayganlaştırıcı jel ürünleri üretilmektedir. Kayganlaştırıcı jel ürünleri oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Çeşitli renk ve aromaya ait birden çok ürün bulunmaktadır. İlişki öncesinde bir miktar alınan jel kadının genital bölgesine doğru masaj yaparak sürülmektedir. Bitkisel içeriğe sahip olan kayganlaştırıcı jel ürünleri tamamen tedavi amaçlı kullanılmaktadır. Rahim ağzında veya cilt yüzeyinde herhangi bir yan etki oluşmasına neden olmaz. Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Kişiler kullanılacak miktarı kendi belirleyebilmektedir. Bu nedenle daha rahat bir ortam hazırlamaya yardımcı olur. Bu ürünler cinsellik bakımından hem kadın hem erkeğin aynı anda zevk almasına izin vermektedir. Vajina bölgesinde meydana gelmesi gereken sıvının oluşmasına yardımcı olarak kuruluğun giderilmesini sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan bitki özleri sayesinde kötü koku oluşumuna sebep olmaz. Kuruluk hissi oluştuğu her anda yeniden kullanıma uygun bir yapıya sahiptir.

  Kayganlaştırıcı Jel Ürünleri

  Durex Play Çilek Hazzı Lube, meyveli aromasıyla baştan çıkarıcı bir kokuya sahiptir. Çilekli formülü sayesinde cinsel birliktelik anında meydana gelen kuruluk hissiyatını ortadan kaldırmaktadır. Bayanların daha çok acı çekmesinden kurtaran bu ürün erkeklerinde daha fazla keyif almasını sağlamaktadır. Suda eriyerek çıkabilen formülü sayesinde kolay bir temizlik sağlanmaktadır. Masaj jeli olarakta kullanılan bu ürün derinlemesine bir rahatlık sağlamaktadır. İpeksi bir forma sahip olan bu ürün su bazlı bir yapıya sahiptir. vajinal sorun ve rahatsızlıkları da gidermeye yardımcı olan bu ürün kuruluğun tamamen yok olmasını sağlamaktadır.

  Durex Play Orgazm Jeli, kadınların cinsel hayatına destek olmak amacıyla üretilen bu ürün kayganlaştırıcı etkisi ile daha mutlu bir birlikteliğin kapılarını açmaktadır. Vajina problemleri arasında yer alan orgazmın gerçekleşmemesi ileriki evrelerde daha büyük sorunlara yol açar. Bu nedenle Durex Play Orgazm Jeli kolay ve pratik kullanımı ile kadınların daha iyi hissetmesine yardımcı olur. Dermatolojik testlerden geçerek yapılan araştırmalar sonucunda kadınların ihtiyaçları doğrultusunda üretilmiştir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.