Yandex Metrica

Allık

Makyaj uygulama üzerinde büyük bir yardımcı olan allık bakım ürünleri kadınların çantalarından asla ayırmadıkları ürünler arasındadır. Elmacık kemiklerinin belirginleşmesi için kullanılan bu ürün elmacık kemiği olmayan kişiler içinde uygun kullanma taktikleri ile belirgin elmacık kemiği görüntüsüne kavuşabilir.

Allık Vücuda Etkisi

Çekici bir görünüme sahip olmak artık zor değildir. Ufacık bir dokunuş tüm yüz ovalini kusursuz bir şekilde değiştirmeye yardımcı olabilmektedir. Sürülen göz farı ve ruj ile uyumlu bir şekilde uygulanan allık bakım ürünleri yüzde mutlu bir ifade oluşmasını sağlamaktadır. Cildin görünümünü daha parlak ve canlı bir hale sokar. Renk tonları birbirinden farklı üç çeşit olarak kullanılmaktadır. Bunlar; toprak, şeftali ve pembedir. Şeftali tonları açık tenli ve sarışın kişilerin cildine sürmesi uygun olur. Pembe tonları buğday ten denilen ve kumralların sürmesi gereken renk tonudur. Son olarak toprak ise esmer kişilerin yüz hatlarını ortaya çıkarması adına kullanılan ürünlerdir. Allık kullanımı sadece elmacık kemiklerini ortaya çıkarmakla kalmaz aynı zamanda gölgelendirme ile yüz hatlarının belirginleşmesini sağlar. Gölge oyunları yüzün şekline göre farklı uygulamalar ile gerçekleşir. Bunun için rahatça hareket etmek adına kalemler ve rujlarla yüzün belirli noktaları işaretlenir ve doğru uygulama yapılır. Allık bakım ürünleri ayrıca bir çok formda insanlığın hizmetine sunulmaktadır; toz allık, likit allık, stick allık, top allık olarak kişilerin daha rahat kullanım sağlamasına yardımcı olmaktadır.

Allık Ürünleri

Maybelline Face Studio Allık, hafif ve yumuşak dokuya sahip olan toz allık yüzün daha kolay bir şekilde belirgin hatlara sahip olmasını sağlamaktadır. Diğer ürünlere göre daha yumuşak bir yapıya sahip olması kullanılan aparat daha eşit miktarda sürülmesini sağlamaktadır. Mükemmel tasarlanmış görünümü ve formülü sayesinde cilt yüzeyinde eşit bir dağılım sağlar. Aynı zamanda kalıcı özelliği ile gün boyu mutlu bir ifade yansıtmanıza yardımcı olur. Dermokozmetik bir ürün olarak gereken testlerden geçmiş ve alerjik reaksiyonlara neden olmadığı kanıtlanmıştır.

Note Terracotta Allık, diğer allık türlerinden daha farklı bir formüle sahip olan bu allık bakım ürünleri arasında nem oranını dengelemeye ve yağ dengesini korumaya yardımcı olmaktadır. Doğal renk tonları ile cildin kusursuz görünmesini sağlar. Sıkıştırılmış ve fırınlanmış görüntüsü ile üretilen özel formüllü bu ürün daha uzun süre kalıcılık sağlamaktadır. Cildi kurutmadan gerekli bakımı yaparak derinlemesine nem kazandırır. Dermatolojik testlerden geçerek tüm ciltlerin kullanımına uygun olduğu uzmanlar tarafından kanıtlanmıştır.

17 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.