x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Makyaj yaparken kullanılan ürünlerin sürülmesinde büyük bir yardım sağlayan makyaj süngeri çeşitli işlemlerde mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır. Makyaj süngeri kullanılmasının amacı kapatıcı ve fondöten gibi ürünlerin cilde eşit miktarda yayılmasını sağlamaktır. Eşit bir şekilde dağılan bu likit ürünler yüzün daha doğal durmasını sağlamaktadır.

Makyaj Süngeri Vücuda Etkisi

Hayatımıza son zamanlarda giren makyaj sünger ürünleri oldukça rahat ve kullanışlıdır. Bu süngerler olmadan önce makyaj ürünlerini el veya fırçalar ile uygulanmaktadır. Yüz üzerinde istenilen görünümü yaratma konusunda eksik kalan bu aparatlar makyaj süngeri sayesinde tam istenileni yerine getirmektedir. Makyaj süngerleri farklı renk, şekil ve boyutlarda bulunmaktadır.Bu farklılıklar sadece daha iyi işlem sağlamak adına var olmaktadır. Üretilen tüm makyaj sünger ürünleri daha iyi tutuş ve mükemmel etki yaratan uygulama sağlamak için şekilli yapılarda bulunmaktadır. Her marka kendine özel olarak geliştirdiği şekiller ile güçlü ve başarılı bir makyaj uygulama yardımcısı meydana getirmektedir.       Bazı süngerler oval veya bombeli bazıları ise düz ve yuvarlaktır. Sert ve yumuşak yapılıdırlar. Makyaj sünger ürünleri kullanıldıktan sonra temizlenebilir özelliğe sahiptir. Duru su ile yıkanan ürünler uzun süre kullanıma uygundur. Yıkarken kalıp sabun kullanılması gerekmektedir. Aksi halde sıvı sabunlar ile köpürme işlemi gerçekleşerek sabunun süngerde kalmasına neden olur. Makyaj süngeri ürünlerine ne kadar iyi bakılırsa kullanma süresi de bir o kadar uzun ömürlü olmaktadır.

Makyaj Süngeri Ürünleri

Aqua Massage Makyaj Uygulama Süngeri, masaj yaparken kullanılan bu ürün alerji yapmayan bir özelliğe sahiptir. Günlük banyo ve temizlik işlemlerinde fayda sağlayan ürün aynı zamanda kozmetik uygulamalarda da işlev göstermektedir. Yüzü sürülen pudra için oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Tüm cilt tiplerine uygun olan masaj süngeri kullanım amaçları üzerine kesinlikle cilde zarar vermez. Dermokozmetik bir ürün olması nedeniyle dermatolojik araştırma ve testlerden geçmiştir.

Jane Iredale Flocked Sponge, cilt yüzeyine uygulanan likit kıvamlı kozmetik ürünlerin dağılması için kullanılan mükemmel bir yardımcı üründür. Anında cilde etki ederek doğal bir görünüm sağlar. Fırça ve parmak uçları gibi sürülen alanda iz bırakmaz. Kullanımı ve pratikliği açısından kullananların büyük bir beğenisini kazanmıştır.

Glo Minerals GloFinishing Sponge, makyaj yaparken kullanılan bu ürün son rötuş düzelticidir. Yumuşak dokusu sayesinde mükemmel bir eşitleme sağlamaktadır. Cilt yüzeyinde oluşan tüm leke ve izlerin kapanmasına yardımcı olur. Mükemmel bir makyaj bazı kapama ürünüdür. 

Makyaj Süngeri

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.