x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Markalar

Dermalogica, Amerika’da 30 yıla yakın tarihi ile İngiltere’de eğitim alan International dermal institute’nin kurucuları jane ve raymond Wurwand tarafından kurulmuştur. Amerika endüstrisinde bilinçsizce verilen eğitimden memnun olmayan Jane Wurwand California’da kendi sınıfını açar ve kendi aldığı lisansüstü eğitimi insanlarla paylaşarak endüstriye büyük katkı sağlamıştır.
Jane Wurwand eğitimler sırasında birçok dermokozmetik markalarının güzellik kavramının cilt sağlığını bozduğunu düşündüğünden Dermalogica ürünlerini geliştirirken doğallıktan ödün vermemiştir. Dermalogica çalışmalarını ilerleterek Amerika’da üretilmeye başlanmıştır. Günümüzde üretilmeye devam eden marka kullananlar tarafından tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Tüm cilt tiplerine uygun olmasının yanı sıra akneli, çevresel etkilere karşı hassas, güneşten zarar görmüş, bakım gerektiren ciltler için özel olarak geliştirilmiştir.

Cilt bakım ve vücut bakımı üzerine geliştirilmiş ürünleri ile dünyaca bir başarı yakalamış olan firma hala üretilmekte olan ürünleri üzerinde hiçbir hayvan testine tabi tutulmamıştır. Doktorlar ve uzmanlar tarafından önerilmeye devam Dermalogica kırka yakın ülkede satış noktaları bulunmaktadır.

Dermalogica Age Smart ince çizgiler, kırışıkların giderilmesinde üstün teknolojiden yardım alarak geliştirilmiştir. Tüm cilt tiplerine uygun olan seri yaşlılık belirtilerini ortadan kaldırmaya bu belirtilerin tamamen düzelmesine, sorunların kökten çözülmesini sağlar. Cildin yeniden yenilenmesini sağlayan içeriğinde yapay koku ve renklendirici içermez.

Dünyamıza gelen uvauvb ışınları cilt yüzeyine direkt temas eder. Zararlı ışınlara maruz kalan deri yaşlanmayla birlikte etkisini arttırır ince çizgiler, kırışıklar ve lekeler oluşturmaya başlar. Bunun için özel olarak üretilmiş Dermalogica Chroma White serisi cildin yaşlılık ve güneşin olumsuz etkileri karşısında koruyucu ve güvenli bakım sağlar. Yapay koku ve renklendirici içermez.

Göz ve çevresi bakımı oldukça zordur. Gözaltlarında oluşan morluklar, torbalar, ince çizgiler, kazayağı gibi yaşlanma belirtileriyle beraber ortaya çıkan sorunlar Dermalogica göz çevresi serisi ile ortadan kaybolmaktadır. Tüm ciltlerin yapılarına göre uygun olarak hazırlanmış içeriği ile göz ve göz çevresi bakımı için cildin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar.  Hasarların giderilmesini sağlayan Dermalogica ürünleri kullananlar tarafından tercih edilen seriler arasında yer almaktadır.

Dermalogica temizleyiciler, cildin hak ettiği temizliği sağlayabilmek adına özel olarak formüle edilmiştir. Koku ve renklendirici içermeyen yapısı ile temizlik ürünleri arasında en etkili formüle sahiptir. Dermalogica temizleyici serisi derinlemesine temizlik sağlar. Cildin bütün ihtiyacını göz önünde bulunduran Dermalogica yağlı ciltler içinde temizliğin yanında ciltteki yağ fazlalıkları ve ölü derilerin giderek yok olmasında kökten çözüm sağlar.

Yaz aylarında ihtiyaç duyduğumuz bakım ürünleri arasında yer alan güneş koruyucular cildi zararlı ışınlardan korurken aynı zamanda cilt lekelerinin oluşmasını ve yaşlılık belirtilerinin yok olmasında etkin başarı sağlar. Dermalogica güneş ürünleri günlük bakıma uygundur. Suya dayanıklı yapısı ile paraben içermeyen Dermalogica güneş ürünleri zararlı ışınlara karşı etkin bakım sağlar.

Dermalogica

1 2 3 4
1 2 3 4
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.