sadsad x
asdasd

Siyah Nokta - Gözenek

121 ürün

Erkeklere oranla bayanlar cilt bakımlarına daha fazla özen göstermektedir. Hemen hemen her bireyin yüzünde oluşan siyah noktalar ve geniş gözenekler en çok şikâyet edilen konular arasında yer almaktadır. Bunun için birçok yöntem ve teknik uygulanmakta ve istenilen sonuçlara ulaşmak hedeflenmektedir. Dermatologların önerdiği ürünleri kullanmak cilt sorunlarını kısa sürede yok etme de etkili olmaktadır. Cilt tipini bilmeden kullanılan ürünler daha kötü sonuçlar meydana gelmesine neden olabilmektedir.

Siyah Nokta & Gözenek Vücuda Etkisi

Cilt bakımı yapılırken dermokozmetik ürünler içerisinde yer alan etki alanı siyah nokta ve gözenek problemine karşı ürünler kullanılmalıdır. Cilt problemi olarak adlandırılan bu siyah nokta ve gözenekler özellikle yağlı ciltlerde sıklıkla meydana gelmektedir. İyi temizlenmeyen ve kir kalıntıları biriken ciltlerde bu sorunların oluşması normal karşılanmaktadır. Cilt yüzeyinin temizlenmesi için günlük olarak bakım aksatılmamalıdır. İlk olarak yapılması gereken yüz temizlemedir. Derinlemesine temizlenen ciltlerde gözeneklerin büyüme oranı oldukça azdır. Bir diğer uygulanacak yöntem ise yüz tipine uygun maskeler yapmaktır. Doğal bitki özlerinden yararlanılarak geliştirilen cilt bakım maskeleri yüz bakımında mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Formülünde zenginleştirilmiş Siyah nokta ve gözenek ürünleri akne ve sivilce gibi cilt problemlerine etki etmektedir.

Siyah Nokta & Gözenek Ürünleri

Siyah Noktalı Yağlı Ciltler için Günlük Yenileyici Bakım Kremi, sivilceye eğilimli ciltler için geliştirilmiş özel formüle sahip onarıcı bakım kremdir. Hassas ve yağlı ciltlere göre kullanımı uygundur. Günlük olarak yüz bölgesine uygulanmaktadır. Gözeneklerin küçük görünmesine yardımcı olmaktadır. Kullananların ciltlerinde istenilen görüntüyü oluşturmada mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır. Anti alerjik bir yapıya sahiptir. Makyaj öncesinde kullanıma uygundur ve harika bir zemin hazırlayıcıdır. Cildin temizlenmesine yardımcı olan LaRoche Posay Effaclar K aynı zamanda içeriğinde bulunan termal su ile uzun süreli bir ferahlık sağlar.

Bioderma Sebium Pore Refiner, gözenek karşıtı bakım kremidir. Yağlı ve karma ciltlerin kullanması gereken ve cilt sorunlarını azaltmaya yardımcı bir kremdir. Gözenek görünümünü en aza indirgemeye yardımcı olur. Cilde mat bir görünüm kazandırır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.