sadsad x
asdasd

Takma Kirpikler

91 ürün

Maskara sürülse bile kısa ve seyrek duran kirpik kıllarının daha dolgun ve gür görünmesini sağlayan takma kirpikler özel günlerde kullanılan pratik bir üründür.

Takma Kirpik Vücuda Etkisi

Güzelliği ön plana çıkarmak için özel olarak tercih sebebi olan takma kirpikler kısa ve seyrek görünümü düzenlemek adına sıklıkla kullanılmaktadır. Takma kirpikler iki çeşit forma sahiptir. Bunlardan biri tek şerit halinde uzun bir yapıya sahip olanlar bir diğeri ise tek tek takılmak üzere ayrılmış parçalardan oluşmaktadır. Bu parçaların takılması zor gibi görünse de aslında takılması oldukça kolaydır. Takma kirpik ürünleri kendi özel yapıştırıcısı ile uygulanmalıdır. Aksi halde bilinmeyen yapıştırıcılar göze zarar verebilir. Tek tek ayrılan kirpikleri takmak için ilk önce boyunu ayarlamak gerekmektedir. Yardımcı aparat ile tutulan takma kirpik, takılacak kişinin kirpik diplerine sürülen yapıştırıcı üzerine dikkatlice yerleştirilmelidir. Tek şerit kirpikler için ise iki uçtan tutulan kirpik tek hamlede kirpik dibine yerleştirilir. Kuruduktan sonra kalan yapıştırıcı artıkların kapatılması için makyaj ürünleri kullanmak gereklidir. Doğal bir görünüme kavuşan kirpikler daha fazla kaynaşması için kirpik kıvırıcı ürün ile sıkıştırılmalıdır. Böylece dolgun gür ve canlı kirpiklere anında kavuşmak mümkün olur. Göz kalemi veya Eyeliner& Dipliner ürünü sürülerek işleme son verilir ve gün sonunda temizleyici ürünlerin yardımıyla hasarsız bir şekilde çıkartılmaktadır. Takma kirpik ürünleri özel günlerde ve davetlerde sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir.

Takma Kirpik Ürünleri

Ardell Lashtite Küme Takma Kirpik Yapıştırıcısı Şeffaf, görünümü güzelleştirmek adına kadınların çoğunlukla tercih ettiği ürün tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Bakışların değişmesini ve doğal görünmesini sağlayan bu ürün seyrelme ve dökülme yaşayan kişilerin sorunlarını çözmeye yaramaktadır. Kullanıcıların rahat bir şekilde takılması için özel kutu içerisinde set olarak bulunmaktadır. Suya dayanıklı yapısı ile takıldığı andan itibaren iki hafta boyunca gözde kalması herhangi bir sorun teşkil etmez. Kozmetik ürünler içerisinde yer alan bu ürün damlalık sayesinde kümelenmeyi önler.

Ardell Duo Şerit Takma Kirpik Yapıştırıcısı Şeffaf, takma kirpikler kendilerine has özel yapıştırıcı ile kirpik diplerine tutturulmaktadır. Bu üründe ise bundan daha farklı bir formda oluşturulmuş Duo ile daha kalıcı tutma sağlanmaktadır. Kirpiklerin hasar görmesine izin vermeden uzun süre takılı kalma özelliğine sahiptir. Dermokozmetik bir ürün olan Ardell Duo Şerit Takma Kirpik suya dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu nedenle yaz aylarında tatil beldelerinde kullananların yanında taşıyabileceği bir üründür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.